Plačevanje položnic brez provizije

S 1. septembrom 2014 je za občane občine Radovljica začela delovati javna blagajna. V vseh poštnih poslovalnicah v Sloveniji lahko brez provizije plačate položnice šole. Stroške provizij krije občina.

Plačevanje stroška malice in drugih šolskih stroškov preko ene položnice

Starši plačujete stroške malice in druge šolske stroške prek položnic. V primeru, da šolo obiskuje več otrok iz iste družine in bi želeli plačati njihove stroške prek ene same položnice, obveščamo, da je to mogoče. To storite tako, da seštejete zneske položnic in plačate na en sklic, ki je na položnici vašega otroka.

Prosimo vas, v kolikor to želite, da pokličete blagajno šole 04 533-75-30 ali se obrneta na blagajno šole kjer vam bodo razložili, na kakšen način lahko to storite (prek e-banke ali navadnega plačila).

Blagajničarka: Katra Pirih
04/533-75-30