05Sep
2019

Naravoslovni dan za učence 2. razredov: Dežela ljudskih pravljic Bled

V torek, 10. 9. 2019, bo za učence 2. a, 2. b in 2. c  prvi naravoslovni dan. Obiskali bomo Deželo ljudskih pravljic.

Zbrali se bomo ob 8.20 pred šolo. Vzeli bomo šolsko malico in se z avtobusom odpeljali na Bled, pot bomo nadaljevali peš ob spremstvu škrata Lesnika v Deželo ljudskih pravljic. Tam se bomo srečali s pravljičnimi bitji, ki pripovedujejo zgodbe in nas naučijo nekaj starih iger. Na koncu bomo poskusili čarobni napitek in prigrizek, spečen na ognju. Povratek avtobusa bo okoli 12.45. Učenci naj imajo s seboj pijačo v manjšem nahrbtniku. Opremljeni naj bodo z rumeno rutko. Tisti, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, naj ne pozabijo na kartice za kosilo.

Stroški vstopnine (7,5 €) in avtobusnega prevoza bodo zaračunani na položnici.

V primeru padavin, bo pouk po rednem urniku.

Razredničarke:  Ljudmila Mandelj Šiško, Vesna Blatnik in Katjuša Štefančič

Obvestilo si lahko preberite tudi v priponki: ND – Dežela ljudskih pravljic.

 

 

Datoteke za prenos: