08Jun
2016

Člani Taekwon-Do kluba Radovljica na mednarodnem tekmovanju na Češkem

Člani Taekwon-Do kluba Radovljica smo se 4.6.2015 udeležili mednarodnega tekmovanja na Češkem, IX. Znojmo OPEN 2016. S 14 tekmovalci smo dosegli izjemen uspeh in domov prinesli 11 medalj od teh 2 zlati! Posebna pohvala velja Tiborju Oblaku, učencu 3. razreda OŠ A. T. Linharta Radovljica za trdo priborjeno zlato medaljo v borbah, kjer je svojim tekmecem po vrsti nagnal strah v kosti.

Rezultati naših učencev na IX. Znojmo Open 2016:

Mlajše deklice:
Neža Guštin, 3. mesto v borbah do 30 kg

Mlajši dečki:
Tibor Oblak, 1. mesto v borbah do 30 kg

Starejši dečki:
Jurij Sitar, 3. mesto v formah 7. kup

Tekmovalci se zahvaljujemo našemu glavnemu trenerju in sodniku na tekmi Željku Gvozdiću VII.DAN, za vso pridobljeno znanje in vzpodbudo.

Robert Guštin

ivana-borbe ivana-forme marko-borbe maxim-borbe tibor-borbe2 tibor-borbe3 tibor-borbe4