01Jun
2016

Linhartovi čuki osvojili zlato priznanje

Predstava Otroškega gledališča Linhartovi čuki OH, BOY! se je po izboru državne strokovne ocenjevalke Javnega sklada za kulturne dejavnosti Republike Slovenije (JSKD RS) uvrstila med 13 najboljših otroških gledaliških predstav v Sloveniji in s tem Čukom prinesla zlato priznanje JSKD.

Dramatizacija in režija predstave je delo učiteljice slovenščine Suzane Adžić, svoje vloge v predstavi pa odlično igrajo Oskar Šubic, Domen Nastran, Teja Lana Rupel, Klara Dermota, Inja Valant, Brina Skaza, Ana Rogač, Alea Šuklje Hadžić, Vid Urh, Aja Bertoncelj Čadež, Zoja Lukač in Linda Koblar Sales.

Za ton skrbi Aljaž Medič, za luč pa Matej Kuhar in Luka Vukovič.

Skupina se za sodelovanje in pomoč iskreno zahvaljuje učiteljici Evi Čeh, ki je pomagala izbrati glasbo za predstavo, in učitelju Jožetu Staretu, ki je poskrbel za zvočno podobo predstave.

Zaključno srečanje najboljših otroških predstav bo 8. in 9. junija v Medvodah.

Več fotografij si lahko ogledate v fotogaleriji.