25Okt
2015

Mladinski center KamRa v Radovljici

V Radovljici, na Ljubljanski cesti 19 (prostori PUM-a) smo odprli mladinski center KamRa. Odprt je v popoldanskem času in mladi se lahko tam zadržujejo. Oblikovali bomo tudi mesečne programe, tako da bodo potekale tudi skupinske aktivnosti.

Aktivnosti v prihajajočem tednu (2.11.-5.11.2015) si lahko ogledate v pripeti datoteki.

V prostorih PUM-a zbiramo tudi potrebščine za begunce v sodelovanju s Hišo sreče na Jesenicah. 
Zbiramo:
– topla oblačila in čevlje vseh velikosti
– šale, rokavice, kape
– hrano (konzerve, toast, mleko, suho sadje, energijske tablice,…)
– odeje

Stvari odvažamo na Jesenice ali pa jih oni pridejo iskat in jih potem s kombijem vozijo na krizna mesta. Če bi se želeli vključiti ste zelo dobrodošli. Stvari lahko prinesete vsak dan od 9.00 do 15. 00 ure na Ljubljansko cesto 19 (AMD stavba).

Mateja Rozman Amon

Datoteke za prenos: