08Jun
2017

OŠ A. T. Linharta prejela naziv Simbioza šola 2017

V sredo, 7. junija je na OŠ Antona Martina Slomška na Vrhniki potekala podelitev priznaj za naziv Simbioza šola. Naziv je prejela tudi naša šola ki je v ta projekt vključena drugo leto. Simbioza je v tem šolskem letu povezala več kot 9.900 starejših in 12.700 mladih po vsej Slovenji. Različne aktivnosti povezujejo starejše in mlade.

Na naši šoli smo organizirali Simbiozo računalniškega opismenjevanja. Mladi pomagajo starejšim do osnovnih znanj s področja računalništva. Vsem, ki ste kakorkoli sodelovali v projektu Simbioza se še enkrat zahvaljujemo. Posebej se zahvaljujemo tudi vsem prostovoljcem za opravljeno delo.

Z aktivnostmi projekta Simbioza bomo nadaljevali tudi v šolskem letu 2017/2018.

Koordinatorka Simbioze šola OŠ A. T. Linharta
Teja Toman