12Apr
2019

Pokloni zvezek 2019

Na Karitas so se v lanskem letu obrnile številne družine, ki potrebujejo pomoč tudi pri nakupu šolskih potrebščin. V lanskem letu je po vsej Sloveniji prejelo pomoč v obliki šolskih potrebščin 11.123 osnovnošolcev, kar je skoraj za 370 razredov otrok. Tudi letos številne družine prosijo za pomoč. Še posebej tiste, ki so prizadete zaradi brezposelnosti staršev, bolezni in drugih težkih okoliščin.

Spoštovani otroci in starši vabimo vas, da poklonite nov, velik, črtan zvezek za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč.

Slovenska karitas želi zbrati čim več novih, velikih in praviloma črtanih zvezkov za preko 11.000 socialno ogroženih osnovnošolcev. Učenci so prejeli tudi razglednico, na katero lahko narišejo ali zapišejo pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Poklonjeni zvezek ali zvezke naj učenci prinesejo v šolo najkasneje do 7. junija 2019.

Hvala za vašo solidarnost!

Podrobnosti: http://www.karitas.si/pokloni-zvezek

Datoteke za prenos: