01Jun
2015

Regijsko tekmovanje v atletiki

V petek, 29.5. 2015 je bilo v Kranju regijsko tekmovanje v atletiki. Na tekmovanju je nastopilo 40 naših učencev. Prav vsi učenci so se izkazali in po vrsti dosegali rezultate blizu svojih osebnih rekordov ali pa jih celo presegli.

Prva mesta so osvojili Matic Silič in Iris Breganski v skoku v višino, Lea Holc v skoku v daljino, Ken Kasapović v teku na 60 metrov, Patricija šolar v metu vortexa in fantovska štafeta 4 X 100 metrov v postavi Aiden Jurij Franko, Anže Modrič, Matic Stare in Matic Silič. Medalji so osvojili še Eva Maier v teku na 300 metrov, Andrej Stavrov v skoku v višino in Juš Mlekuž v suvanju krogle.

Omeniti moramo še odlični četrti mesti Žiga Kogovška v teku na 1000 metrov in Alje Vukalič v skoku v višino. Peto mesto so osvojili Matic Stare in Neža Fister v skoku v daljino, Gal Mohorič v teku na 600 metrov in Aljoša Tušek v metu vortexa.

 

Vsem učencem iskreno čestitamo.

Boris Mohorič

 

Kompletne rezultate tekmovanja si lahko ogledate TUKAJ.