17Sep
2019

Športni dan za 2. razred: Pohod čez dva mostova za Športni program Zlati sonček

V petek, 20. 9. 2019, bomo učenci 2. razreda imeli športni dan. Odpravili se bomo po poti čez dva mostova v smeri Lesce – Koritno – Šobec – Radovljica.

Zbrali se bomo ob 8.20 uri pred šolo – pri vhodu v prizidek razredne stopnje. Po šolski malici se bomo odpravili na pohod. Učenci lahko od doma v nahrbtniku prinesejo dodatno malico in pijačo, kajti lakota in žeja bosta med pohodom prav gotovo večji. Oblečeni in obuti naj bodo primerno daljši hoji (pokrivalo za zaščito pred soncem, pohodniška obutev) ter opremljeni z rumeno rutko. Pripravljena naj imajo rezervna oblačila, v katera se bodo po pohodu preoblekli. Do povratka naj jih pustijo v šolski garderobi. Za kosilo potrebujejo kartico. Vrnili se bomo predvidoma ob 12.50 uri.

V primeru padavin bo pouk po petkovem urniku.

Razredničarke: Ljudmila Mandelj Šiško, Vesna Blatnik in Katjuša Štefančič