15Apr

Športni dan za 5. razred: Športno kolesarsko dopoldne

Obvestilo za učence 5. A in 5. B razreda

V torek, 16. 4. 2019, bodo imeli učenci 5. A in 5. B razreda športni dan – kolesarjenje. Ponovili bomo prometna pravila, tehniko vožnje in spoznali izpitno progo za vožnjo po mestu.
Zbor učencev: s kolesi ob 8.20 uri, na prometnem poligonu za šolo

Zaključek dejavnosti: ob 12.50 uri

Učenci za delo potrebujete prometno-varno kolo, čelado, športna oblačila in obutev. Priporočamo, da imate s seboj v nahrbtniku tudi podkapo ali trak, rokavice ter nesladko pijačo. V kolikor kolesa jutri ne morete pripeljati, ga lahko pripeljete danes, 15.4. 2019 od 18.00 – 18.30 ure, na igrišče za šolo.

Obvestilo za učence 5. C razreda

V sredo, 17. 4. 2019, bodo imeli učenci 5. C, 5. PŠ Ljubno in 5. PŠ Mošnje športni dan – kolesarjenje. Ponovili bomo prometna pravila, tehniko vožnje in spoznali izpitno progo za vožnjo po mestu.
Zbor učencev: s kolesi ob 8.20 uri, na prometnem poligonu za šolo

Zaključek dejavnosti: ob 12.50 uri (5. C po zaključku koncerta v GŠ – predvidoma ob 13.40)