24Maj
2017

ŠPORTNO HUMANITARNI DOGODEK

Športno humanitarno društvo Vztrajaj – NEVER GIVE UP organizira na naši šoli enega največjih športno humanitarnih projektov v Sloveniji 10 krogov za 10 nasmehov. 10 krogov je metafora za 10 krajev, ki jih društvo vsako leto obišče, 10 nasmehov pa predstavlja 10 posameznikov ali družin, katerim namenijo zbrana sredstva na tem dogodku.

V okviru podaljšanega bivanja bomo z učenci sodelovali na dobrodelnem teku in s svojim obiskom ter nasmehom nudili podporo. V kolikor učenci želijo donirati, naj imajo denarni prispevek s seboj.

Dogodek bo potekal na atletskem stadionu OŠ ATL Radovljica v četrtek, 1. 6. 2017 od 14.00 do 20.00 ure.

Lepo vabljeni tudi vsi tisti, ki s tekom in dobro voljo želite podpreti socialno ogrožene družine.

Vodja aktiva OPB:
Nina Zupan