24Apr
2017

Ta veseli dan

V petek, 21. 4. 2017, je na šoli potekal tabor slovenske mreže Zdravih šol. Sodelujoči učenci, mentorji in ravnatelji so prišli iz osnovnih šol, ki so v projektu Zdrava šola že od leta 1993. Tako so bili naši gostje iz:

  • OŠ Veržej,
  • OŠ Ravne na Koroškem,
  • OŠ Slovenj Gradec,
  • OŠ Bistrica ob Sotli,
  • OŠ Trebnje,
  • OŠ Lukovica,
  • OŠ Milojke Štrukelj Nova  Gorica,
  • OŠ K. D. Kajuha Ljubljana,
  • OŠ P. Voranca Maribor.

Ta dan, ki smo ga poimenovali TA VESELI DAN, je bil za šolo zelo poseben. Naši učenci so skupaj z učitelji pripravili in pokazali čudovito prireditev, vso šolo so polepšali z lepimi risbami in se izkazali kot zelo prijazni, spoštljivi vrstniki v druženju preko celega dne. Devetošolci so bili dobri sogovorniki na okrogli mizi Naša pot v prihodnost in spremljevalci gostujočih učencev po mestnih znamenitostih, na Občini Radovljica ter na Festivalu čokolade.

Vsem sodelujočim učencem, učiteljem in zaposlenim, ki ste sodelovali na taboru, izrekamo veliko pohvalo.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji.