28Jan
2016
Tekmovanje Coppa del Presidente 2016 – Taekwon-Do klub Radovljica

Tekmovanje Coppa del Presidente 2016 – Taekwon-Do klub Radovljica

Tekmovalci Taekwon-Do kluba Radovljica smo se v organizaciji Internacionalnega Taekwon-Do združenja Slovenije udeležili prve tekme v letošnjem letu. Dosegli smo velik uspeh in 11 tekmovalcev je domov prineslo kar 17 medalj ter pokal za najboljšega tekmovalca v starostni kategoriji 6 – 8 let, ki ga je osvojil Marko Oblak, naš najmlajši tekmovalec.

Tekmovanje Coppa del Presidente 2016 je potekalo v Italijanskem turističnem središču Riva del Garda in je bilo namenjeno selekciji Italijanske reprezentance za svetovno prvenstvo 2016 v Brighton Londonu, spomladi letos. Zato je bila konkurenca še toliko večja in boljša, saj smo se pomerili z 270 vrhunskimi tekmovalci v vseh starostnih kategorijah.

Rezultati naših tekmovalcev iz OŠ A.T. Linharta:
– Dečki 6 – 8 let: Marko Oblak, forme 8. kup 1. mesto, borbe do 125 cm 1. mesto in pokal za najboljšega tekmovalca v kategoriji. Marko je v formah in borbah suvereno premagal po 5 tekmecev in jim ni dal niti najmanjše možnosti za uspeh. Brez konkurence je osvojil pokal za najboljšega tekmovalca.
– Deklice 9 – 11 let: Neža Guštin, forme 6. kup 1. mesto, borbe do 135 cm 3. mesto. Neža je suvereno opravila s 3 tekmicami v formah in se veselila zmage.
– Dečki 9 – 11 let: Tibor Oblak, borbe do 135 cm 2. mesto.
– Deklice 12 – 14 let: Ivana Sitar, borbe do 145 cm 3. mesto.
– Dečki 12 – 14 let: Medej Ručigaj, forme 5. kup 3 mesto, borbe do 153 cm 2. mesto, Taj Fister Lovšin, borbe do 153 cm 3. mesto.

Na koncu se vsi tekmovalci zahvaljujemo glavnemu trenerju Željku Gvozdiću VII.DAN za posredovano znanje, odraslim tekmovalcem in staršem, ki ste nas spremljali pa velika hvala za ogromno podporo in pomoč pri logistiki in organizaciji udeležbe.

mag. Robert Guštin

taj IMG_5764 tibor IMG_5767 marko   IMG_5730 medalje-adult IMG_5782