05Apr
2016

Humanitarna akcija – zbiramo stare mobije

Zveza prijateljev mladine Slovenije in Rotary klubi Slovenije so se odločili za izvedbo velike HUMANTARNE AKCIJE, katere namen je pridobiti finančna sredstva za različne projekte, ki so vezani na otroke in mladostnike.

Zveza prijateljem mladine Slovenije, kot pobudnik ZPM Maribor, Rotary distrikt in Rotary klubi Slovenije in kot pobudnik Rotary klub Maribor Lent, organizirajo akcijo zbiranja starih mobilnih telefonov po celotni Sloveniji. Stare mobilne telefone bodo zbirali po vseh osnovnih in srednjih šolah ter vrtcih po Sloveniji.

Osnovni cilji akcije so:
– Zbiranje denarja za pomoč otrokom in projektom namenjenim mladim.
– Osveščanje mladih o omejenih virih in odgovornem ravnanju s surovinami.

Organizatorji so prepričani, da lahko s primernim angažiranjem zberejo čim več mobilnih telefonov in polnilcev, denar pa bo izključno namenjen dejavnostim, ki bodo koristile otrokom in mladostnikom.

Mobilnike bomo v šoli zbirali od 21. marca do 22. aprila.

Spletna stan: www.starmobi.si

 

Datoteke za prenos: