14Feb
Zimski športni dan za 4. razrede (15. 2. 2017-Pokljuka)

V sredo, 15. 2. 2017, bomo imeli zimski športni dan. Odpravili se bomo na Pokljuko, kjer bomo urili naše športne veščine v  smučanju, teku na smučeh in pohodu.

Zbrali se bomo ob 7.40 pred šolo, predviden povratek je med 13.30- 14.00.

Vsi udeleženci posameznih dejavnosti morajo biti primerno oblečeni in športno opremljeni.

Smučarji morajo imeti smučarsko opremo, ki zajema smuči, palice, smučarske čevlje- pancarje in čelado. Ne pozabite na rokavice in topla smučarka oblačila.

Tekači na smučeh naj imajo tekaško opremo vključno z rokavicami, kapo in primernimi oblačili. Učenci, ki nimajo svoje opreme ( smuči, palice in tekaške čevlje), jo prevzamejo zjutraj pred odhodom v šoli.

Pohodniki naj bodo oblečeni v topla oblačila ter obuti v pohodne čevlje. Dobrodošle bodo tudi pohodne palice in seveda rezervna oblačila (majica).

Učenci dobijo malico v šoli, kdor želi, si prinese s seboj še svojo malico in topel napitek.

Vsi stroški povezani z izvedbo športnega dne bodo obračunani na položnici.

Učiteljice 4. razredov