Datoteke za prenos:

15Mar
2018
0

Postavljanje meja ali izsiljevanje pri otrocih

Danes se zdi, da je več družin, ki imajo težave v vzgoji otrok. Pri svojem strokovnem delu pa opažam, da se otroci pogosto ne znajo soočati s čustvi, saj jih še prepoznajo ne.
Ali se tudi vi počutite krivi, ko svojemu otroku rečete »ne«? Se tudi vi bojite, da boste otroku škodili, ker od njega zahtevate nekaj zanj neprijetnega? Več si lahko preberete v priloženem dokumentu.
mag.Nataša Durjava

Več o tem

25Nov
2016
0

Spet te domače naloge

Prvi mesec pouka je minil in otroci so se že navadili na šolski vsakdan. In starši tudi. Vse prevečkrat pa šolske obveznosti predstavljajo stres in povzročajo tesnobo tako otrokom kot tudi staršem. Zdi se, da dandanes marsikateremu staršu ni jasno, da je šola otrokova odgovornost in en starševa.

Več o tem