09Dec
2019

Vabilo na božično-novoletno prireditev in delavnice

V četrtek, 12. decembra 2019, vas vabimo, da se nam pridružite na kulturni prireditvi in ustvarjalnih delavnicah. Kulturni program se bo pričel ob 16. uri v avli šole. Na njem bodo nastopili učenci s točkami, ki so jih pripravili popolnoma sami. V nadaljevanju, med 17. in 19. uro, pa sledi veselo praznično ustvarjanje na različnih delavnicah in druženje z voščili.
Veselimo se skupnega druženja in ustvarjanja.

Več o tem

04Dec
2019

Branje v Domu dr. Janka Benedika

V okviru medgeneracijskega branja na naši šoli smo 26. 11. 2019 z nekaterimi učenci od 7. do 9. razreda obiskali oskrbovance v Domu dr. Janka Benedika v Radovljici. Tudi tam deluje bralna skupina, ki jo vodi ga. Ana Katarina Prešeren.

Več o tem

26Nov
2019

Rezultati tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni

Naši učenci so dosegli odlične rezultate na tekmovanju v znanja o sladkorni bolezni. Bronasta priznanja so osvojili: Greta Šubic 9.a, Anja Kariž 9.a, Petra Lana Šolaja 9.b, Nejc Pogačnik 9.c, Andraž Bizjak 8.c, Alja Berčič 9.a, Špela Šemrl 9.c, Lara Lukan 8.c in Majd Bajrić 8.c. Na državnem tekmovanju, ki je potekalo v soboto, 16. 11., v Izoli na Srednji šoli Izola, je Nik Kozel Tomše iz 9.b osvojil SREBRNO PRIZNANJE.

Več o tem

Stran 1 od 56