17Jun
2019

SEZNAM UČNIH GRADIV ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

IZPOSOJA UČBENIKOV IZ UČBENIŠKEGA SKLADA:

Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica učencem omogoča brezplačno izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada.
Ob izteku šolskega leta mora učenec komplet v celoti vrniti. Če bo kakšen učbenik uničen, poškodovan ali ga ne boste vrnili, boste morali poravnati stroške novega nakupa. Učenec je dolžan učbenike oviti. Prosimo, da učbenikov ne zavijate v samolepilne folije, ki jih konec šolskega leta ni mogoče odstraniti.

Več o tem

12Jun
2019

Zaključno srečanje s Tačkami pomagačkami

28. 5. in 29. 5. je bil za učence, ki so bili vključeni v projekt Beremo s tačkami, prav poseben dan,  saj sta jih v razredu obiskala pasja prijatelja Tobi in Bach. S seboj sta pripeljala tudi svoji vodnici, ki sta ob Hovhov kvizu povedali marsikaj zanimivega o psih. Tabi in Bach sta upravičila sloves […]

Več o tem

12Jun
2019

Tek podnebne solidarnosti

V mesecu juniju smo v okviru OPB, pri urah športa v 4. razredih ter nekaterimi učenci iz predmetne stopnje izvedli »Tek podnebne solidarnosti«, v okviru katerega so učenci tekli v solidarnosti do ljudi v revnejših državah, predvsem v Afriki, ki jih posledice podnebnih sprememb najbolj prizadenejo.

Več o tem

Stran 1 od 49