17Apr
2018
Tehniški dan za učence 3. razreda

Tehniški dan za učence 3. razreda

V petek, 20. 4. 2018, bomo izvedli tehniški dan – Ogled tovarne montažnih hiš Jelovica v Preddvoru za učence 3. razreda. Zbor učencev je ob 8.10 pred šolo. Šolsko malico bomo vzeli s seboj. Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo manjši nahrbtnik. Prihod v šolo bo okoli 12.50. Podaljšano bivanje […]

Več o tem

07Apr
2018

Svetovni dan zdravja – 7. april

Svetovni dan zdravja (7.4.2018) smo v šoli obeležili z bogatimi dejavnostmi in aktivnostmi, ki jih je povezovala letošnja rdeča nit – Pomen zdravja in gibanja.
Različni predmetni aktivi so pripravili in izvedli zanimive delavnice za različne generacije. Teme delavnic so bile: športno izrazoslovje, elektronika v športu, tare ljudske igre, jamsko potapljanje, doping v športu, preživljanje v naravi, fair play v športu, matematika in šport, orientacija na terenu, ritem in šport, aktivno preživljanje prostega časa.

Več o tem

05Apr
2018

Avdicija za mladinski igrani film

Filmska produkcija SOOS, ki med 16. julijem in 14. avgustom letos snema mladinski igrani film, vabi k sodelovanju otroke med 5. in 12. letom starosti. Za avdicijo, ki bo potekala v aprilu, otroka prijavite na soos.zavod@gmail.com, za vse dodatne informacije pa smo dosegljivi na telefonu 030 761 101 od ponedeljka do petka med 15. in 17. uro.

Več o tem

Stran 1 od 28