13Dec
2017

NOVOLETNE DELAVNICE

  Spoštovani starši!   Bliža se konec leta. Ob koncu leta si zaželimo srečo, zdravje, vse najboljše. V šoli si želimo, da bi se lahko vsi učenci vključili v vzgojno-izobraževalne programe, ki jih šola organizira v okviru delovnega načrta za obogatitev in pridobitev kvalitetnejšega znanja ter zdravega osebnostnega oblikovanja mladih. Da bodo želje postale resničnost, […]

Več o tem

11Dec
2017

Logika in razvedrilna matematika

V soboto 21. 10. 2017 je na OŠ Lipnica potekalo državno tekmovanje iz Logike. Tekmovanja so se udeležili Lucija Medja, Montaž Kejžar, Rok Vilfan in Nina Breznik. Lucija Medja iz 7. B razreda je prejela zlato priznanje. ________________________________________________________ V soboto 18. 11. 2017 je na OŠ Jožeta Moškriča potekalo državno tekmovanje iz Razvedrilne matematike. Lucija […]

Več o tem

11Dec
2017

ŠOLSKO TEKMOVANJE V INFORMACIJSKI IN RAČUNALNIŠKI PISMENOSTI BOBER 2017

Na šolskem tekmovanju v informacijski in računalniški pismenosti BOBER je v drugem tednu novembra tudi na naši šoli potekalo tekmovanje Bober. 30 najboljših  učencev je osvojilo bronasto priznanje. V kategoriji BOBRČEK so to naslednji učenci: 6. razred Sara Avsenek Andraž Bizjak Maj Domnik Jakob Humerca Gašper Skaza Ažbe Škofic Andrej Dijak Meta Ilc Živa Pljšak Bine Urh   […]

Več o tem

11Dec
2017

Kulturni dan 6. razred

V torek, 12. decembra 2017, bodo imeli učenci 6. razreda  kulturni dan. V Lutkovnem gledališču Ljubljana si bodo ogledali predstavo Tajno društvo PGC. Učenci v šolo pridejo ob 9.05. Drugo šolsko uro bodo z učiteljicami slovenščine imeli pripravo na predstavo. Odhod avtobusov izpred šole je ob 10.00, povratek nazaj pa ob 13.30. Učiteljice slovenščine

Več o tem

10Dec
2017

ŠVN Fara – 3. razred

Tretješolci so se srečni, veseli in zadovoljni vrnili iz 5-dnevnega naravoslovnega tabora v Domu Fara.  Za precej učencev je bila to prva izkušnja, ko so odšli od doma brez staršev. Na taboru so raziskovali  gozd in kurili ogenj, pekli kruh, streljali z lokom, snemali film, plezali v adrenalinskem parku, šli na zipline, spoznali Prifarski jarak in slap Nežico, obiskali […]

Več o tem

09Dec
2017

URA ZA KODO

V tednu od 4. do 9. decembra je po celem svetu potekala aktivnost URA ZA KODO.  Eden glavnih namenov ure za kodo je približati programiranje otrokom in tudi ostalim, ki se s tem še niso srečali. Vsi vemo, da je učenje tehnologije za učence zelo pomembna, saj jo bodo uporabljali v vsakdanjem življenju. Ta dogodek […]

Več o tem

07Dec
2017

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

12. 12. 2017 bomo na šoli organizirali tekmovanje za Cankarjevo priznanje. Letošnje tekmovanje ima naslov Čud(ež)ne besede. Tekmovanje bo za učence 4. in 5. razredov ob 11.00 v večnamenskem prostoru šole (učenci pišejo 60 minut), za učence od 6.–9. razreda pa ob 13.30 (učenci pišejo 90 minut), prav tako v večnamenskem prostoru šole.

Več o tem

Stran 1 od 25