Razredna stopnja
RazredUčiteljicaGovorilna uraProstor/Učilnica/Telefon
1.aMaja Tolo
vzgojiteljica:Sabina Felc
1.bIvanka Arnež
vzgojiteljica:Marjetka Čop
1.cMateja Poklukar
vzgojiteljica:Natalija Čuden
2.aNataša Zonik
2.bMilka Mandelj Šiško
2.cVesna Blatnik
2.dKatjuša Štefančič
3.aDamjana Pene
3.bTanja Kozel
3.cBarbara Kusterle
3.dŠpela Reberšak
4.aUrša Kavar
4.bMargareta Marolt
4.cMaja Rekar
5.aHelena Stare
5.bDavida Dermota
5.cJožica Hajdarovič
TJA
TJA
Marjetka ČopOPB
Anja LesjakOPB
Natalija ČudenOPB
Sabina FelcOPB
Tina ŠivicOPB
Nina ZupanOPB
Laura KorenOPB
Neža RejcOPB
Anita CrčekOBP
Anja PorentaOPB
Interesne dejavnosti od 1. do 5. razreda
MentorDejavnostE pošta
Katjuša ŠtefančičBralna značka, likovni krožekkatjusa.stefancic@guest.arnes.si
Mateja PoklukarBralna značka, Ustvarjalne urice
Milka Mandelj ŠiškoBralna značkaljudmila.mandelj-sisko@guest.arnes.si
Nataša ZonikBralna značkanatasa.zonik1@guest.arnes.si
Sabina FelcŠportne urice, Med dvema ognjemasabina.felc@guest.arnes.si
Uršula KavarBralna značka, Evropske uriceursula.kavar@guest.arnes.si
Folklora
Vesna BlatnikBralna značkavesna.blatnik@guest.arnes.si
Tanja KozelBralna značkatanja.kozel@guest.arnes.si
Šolski eko vrt
Barbara KusterleBralna značkabarbara.kusterle@guest.arnes.si
Maja RekarBralna značkamaja.rekar@guest.arnes.si
Ivanka ArnežBralna značkaivanka.arnez@guest.arnes.si
Špela ReberšakBralna značkaspela.rebersak@guest.arnes.si
Vesela šola
Maja ToloBralna značkacetrti.razred@guest.arnes.si
Ustvarjalnice
Jana PristavecBralna značka, Logikajana.pristavec@guest.arnes.si
Helena StareBralna značkahelena.stare@guest.arnes.si
Prometni krožek
Davida DermotaBralna značkadavida.dermota@guest.arnes.si
Prometni koržek
Interesne dejavnosti - zunanji sodelavci
DejavnostE pošta
Predmetna stopnja
Razred/učilnicaRazrednik/nadomestni raz.PoučujeGovorilna ura/prostorTelefon
6.aMojca ČadežBIO, NARČetrtek 11.15-12.00 zbornica/
6.bBoris MohoričŠPOPonedeljek 9.20 - 10.05 zbornica/
6.cSuzana AdžičSLJPetek 11.15 - 12.00 zbornica/
6.dTjaša JazbecSLJPonedeljek 10.25-11.10/
6.eFrenk LukanŠPOPetek 9.20-10.05 zbornica/
7.aKarmen MalejŠPOTorek 9.20-10.05 zbornica/
7.bVika M. SveteljLUMPonedeljek 9.20-10.05 LUM/
7.cDarja TorkarMATPetek 9.20-10.05 kabinet MAT/
7.dTanja Resman TomšeGEO, ZGOPonedeljek 7.30-8.15 GEO/
8.aAlja ŠrendlerTJASreda 10.25-11-10 zbornica/
8.bIrma B. Kordež MATPetek 11.15-12.00 kabinet MAT/
8.cEva ČehGUMSreda 10.25-11.10 zbornica/
9.aMarjana Pogačnik MedvedTJATorek 11.15-12.00 AN2/
9.bJože StareFIZ, TITPetek 10.25-11.10 kabinet TIT/
9.cJana KunčičTJAPetek 7.30-8.15 AN3/
9.dDarja PagonŠPOSreda 12.05-12.50 zbornica/
Ostali učiteljiPoučujejoGovorilna ura/prostorTelefon
Manca ArhNAR, BIOČetrtek 10.25-11.10 zbornica
Mateja PovšeGEOSreda 9.20-10.05
Ana FonnemščinaPetek 8.20-9.05 zbornica
Katarina StareKEM, FIZSreda 11.05-12.00 kabinet TIT
Anja PorentaFIZ, KEM, TITTorek 12.05-12.50 kabinet TIT
Vesna IpavecMATSreda 10.25-11.10 kabinet MAT
Anita HrovatSLJPonedeljek 8.20-9.05 pisarna
Daniela GolobSLJPonedeljek 10.25-11.10 VNP
Lidija IntiharGOS, BIOTorek 11.15-12.00 zbornica/GOS
Ana BrejcSLJTorek 9.20-10.05 zbornica
Nina RaženNAR, BIOPonedeljek 11.15-12.00 kabinet BIO
Tamara OštirMATPonedeljek 8.20-9.05 kabinet MAT
Teja TomanračunalništvoPetek 9.20-10.05 kabinet RAČ
Irena FilipičZGO, španščinaPonedeljek 8.20-9.05 zbornica
Janez CelarTITPonedeljek 8.20-9.05 THV1
Janez CelarZGOTorek 10.25-11.10 zbornica
Anamarija NovakDSP, ISPTorek 11.15-12.00 pisarna
Dunja SinobadDSP, ISPPonedeljek 8.20-9.05 zbornica, pisarna
Nina ŠolarDSP, ISPPonedeljek 8.20-9.05 zbornica, pisarna
Interesne dejavnosti (Seznam v PDF formatu)
Učitelj/MentorDejavnostE pošta
Suzana AdžičGledališki krožek - Linhartovi čukisuzana.adzic@guest.arnes.si
BZ
Daniela GolobBZdaniela.golob@guest.arnes.si
Planinski krožek
Tjaša JazbecBZtjasa.jazbec@guest.arnes.si
Ana BrejcBZana.brejc@guest.arnes.si
Družabni plesi
Anita HrovatBZanita.hrovat@guest.arnes.si
Neža RejcKuharski krožekagneza.rejc@gmail.com
Marjana Pogačnik MedvedEPI Reading Badge
Reading club
Mednarodni projekt GB
Jana KunčičEPI Reading Badgejana.kuncic@guest.arnes.si
Cambridge ESOL
Mednarodni projekti (Slovaška, Nizozemska)
The World Scholar's Cup
Alja ŠtendlerEPI Reading Badgealja.stendler@guest.arnes.si
Turizmu pomaga lastna glava
Teja TomanMinecraft Educationteja.toman@guest.arnes.si
Irena FilipičDružabni plesiirena.filipic1@guest.arnes.si
Mojca ČadežBiološki krožekmojca.cadez@guest.arnes.si
Irma Bertoncelj KordežRazvedrilna matematikairma.kordez@guest.arnes.si
Neža RejcKuharski krožekagneza.rejc@gmail.com
Jože StareUporaba AVjoze.stare@guest.arnes.si
Interesne dejavnosti - zunanji izvajalci
DejavnostE pošta
Spoznavanje kitajskega jezika in kulture – (Nina Ovsenek, Gimnazija Kranj)ninaovsenek@gmail.com
Rokometgoran.debelak@gmail.com
Lokostrelstvorobert.levstek2@gmail.com
Šahovski krožek
Razredna stopnja
RazredUčiteljGovorilna uraTelefon
1. rAnita Erman/
Karin Vidic/
2. rBojana Triplat/
3. rTatjana Pretnar/
4. rUrša Ambrožič/
5. rAnne Lotte Mulej/
Tuji jezik ANGAnja Ribnikar/
OPBAnja Ribnikar/
OPBBarbara Meglič/
OPBKarin Vidic
Jutranje varstvo
Jutranje varstvo
DanUčiteljUraTelefon
Pon.-Pet.Barbara Meglič7.15-8.15041 497 638
Podaljšano bivanje
DanUčiteljRazredUra
Pon.-Pet.Horvat Gros Karin1.M12.00-14.15
Pon.-Pet.Meglič Barbara2.M, 3.M12.55-16.15
Pon.-Pet.Ribnikar Anja4.M, 5.M12.55-15.10
Šolske interesne dejavnosti
UčiteljDejavnostRazredDan, ura
Bojana TriplatBZ
Rdeči križ
Anne Lotte MulejBZ, španščina
Anita ErmanBZ
Knjižnica
Urša AmbrožičBZ
Vesela šola
Tatjana PretnarBZ
Barbara MegličLUM
Interesna dejavnost - zunanji izvajalci
DejavnostMentorRazredDan, ura
Razredna stopnja
RazredUčiteljGovorilna uraTelefon
1. in 2. r.Majda Ješe Irena Božič/
Anja Ržišnik/
3. r.Tina Kuralt/
4. in 5. r.Manca Trojar Metka Urh/
Metka Urh/
TJAManca Trojar od 1. do 5. r./
OPBIrena Božič Frelih/
OPBViktorija Žurnič/
JVUčiteljice/
Jutranje varstvo
DanUčiteljUraTelefon
Tina Kuralt, Irena Božič Frelih, Viktorija Žurnič, Metka Urh.041 497 639
Podaljšano bivanje
DanUčiteljRazredUra
Ponedeljek-PetekViktorija Žurnič1.L, 2.L, 3.L12.05-14.35
Ponedeljek-PetekIrena Potočnik3.L, 4.L, 5.L12.55-16.15
Šolske interesne dejavnosti
UčiteljDejavnostRazredDan, ura
Majda JešeBZ
Dramski krožek
Aktivne urice
Irena Božič FrelihBZ
Dramski krožek
Igra tišine
Tina KuraltBZ
Dramski krožek
Manca TrojarBZ
Pevski zbor
Dramski krožek
Metka UrhVesela šola
Dramski krožek
BZ
Interesna dejavnost - zunanji izvajalci
DejavnostMentorRazredDan, ura

VODSTVO ŠOLE IN ADMINISTRACIJA, TELEFON IN URADNE URE

Ravnateljica Zlata Rejc 04 533 75 02
Namestnica ravnateljice Anita Hrovat 04 533 75 03
Pomočnica ravnateljice Tanja Smolej 04 533 75 05
Poslovna sekretarka Maja Ravnik 04 533 75 00 pon.-pet.: 8.00-9.00 in 12.00-13.00
Blagajničarka Katra Pirih 04 533 75 30 pon.-pet.: 8.00-9.00 in 12.00-13.00
Računovodkinja Teja Ganzitti Bulovec 04 533 75 11
Knjigovodkinja Vanja Vene 04 533 75 08

DODATNA STROKOVNA POMOČ, TELEFON

Učiteljica dodatne strok. pomoči Anamarija Novak 04 533 75 25
Učiteljica dodatne strok. pomoči Dunja Sinobad 04 533 75 33
Učiteljica dodatne strok. pomoči Nina Šolar /
 Učiteljica dodatne strok. pomoči  Mojca Komar

SVETOVALNA SLUŽBA, TELEFON

Svetovalna delavka mag. Nataša Durjava 04 533 75 13
Svetovalna delavka Ivica Gracelj 04 533 75 09

KNJIŽNICA, TELEFON

Knjižničarka Alenka Vurnik 04 533 75 24

 

Branko Blatnik pisarna (poleg AV studia) 04 533 75 31
Marko Hribar pisarna (pritličje) 04 533 75 20

KUHINJA, TELEFON

Kuhinja MŠ Vodja kuhinje: Senad Ćejvanović 04 533 75 16
Kuhinja MŠ Vesna Černe, Sonja Pavšek, Majda Ribarić, Hanifa Rogač, Marta Sodja, Špela Šimnic 04 533 75 16
Kuhinja PŠ Ljubno Liljana Jezeršek 04 533 10 17
Kuhinja PŠ Mošnje Marjetka Lumpret 04 532 55 83

ČISTILKE

Snežana Angelova, Milica Fetić, Lijana Kos, Marjeta Lesničar, Barbara Gabor, Ksenija Pisek, Boža Prešeren Pogačar, Dragica Poplašen, Mojca Savkič, Milena Zabret 04 533 75 21