Kulturni dan za 2. razred: Ogled Narodne galerije v Ljubljani - Galova skrinja

19. 04. 2024

Kulturni dan za 2. razred: Ogled Narodne galerije v Ljubljani - Galova skrinja

Na kulturnem dnevu, ki bo za učence 2. b razreda v torek, 23. 4. 2024 in za učence 2. a in 2. c razreda v sredo, 24. 4. 2024, si bodo drugošolci ogledali Narodno galerijo v Ljubljani po pedagoškem programu Galova skrinja.

Učenci 2. b  pridejo v torek šolo ob 7. 30, učenci 2. a in 2. b pa v sredo ob 7. 45. Zberemo se pred vhodom na razredno stopnjo. Malico bomo vzeli s seboj, zato naj imajo s seboj manjši nahrbtnik. Prinesejo lahko dodatno nesladkano pijačo. Opremljeni naj bodo z rumeno rutko. Če bodo napovedane padavine, naj imajo tudi dežnik in primerno obutev. Vrnili se bomo predvidoma do 12.55.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje potekata normalno.

Stroški vstopnine in vodenega ogleda (4 €) ter avtobusnega prevoza bodo zaračunani na položnici.

Razredničarke 2. razredov

Kulturni dan za 2. razred: Ogled Narodne galerije v Ljubljani - Galova skrinja slika 1