Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju
27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
12. 02. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Od ponedeljka, 15. februarja 2021, ko se začne pouk v šoli za vse učence, bosta veljala spremenjena vozna reda avtobusa.

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?
04. 02. 2021 | Obvestila, informacije

Nasveti: računalnik, telefon, TV - kje in koliko časa?

Vse je odvisno od KJE in KOLIKO ČASA. Prisluhnite 15-minutni oddaji iz radijskega arhiva RTVSLO, kjer je dal Miha Kramli odlične praktične napotke staršem za to, kje naj bodo v stanovanju telefoni, računalniki in TV ter kako jih z lastnim vzorom starši lahko naučimo časovne omejitve, ko s(m)o priklopljeni.

Začasni vozni red avtobusa
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red avtobusa

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red avtobusa in kombija.

Začasni vozni red kombija
25. 01. 2021 | Obvestila, informacije

Začasni vozni red kombija

Od torka, 26. januarja 2021, ko se začne pouk v šoli za učence 1. triade, bo veljal spremenjen vozni red kombija. Veljal bo do dodatnega sproščanja ukrepov za zajezitev širjenja okužb s virusom SARS-CoV-2, ko naj bi se v šolske klopi vrnili učenci 4. in 5. razreda.

Dežurni telefon podaljšanega bivanja
02. 10. 2020 | Pomembno za starše

Dežurni telefon podaljšanega bivanja

Spoštovani starši! Sporočamo Vam, da bomo od sedaj naprej na telefonu za podaljšano bivanje dosegljive od 15.30 dalje.