»Odgovornost, spoštovanje do sočloveka in znanje
so ključ do odgovornih, spoštljivih in uspešnih posameznikov.«

vizija OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica

Kulturni dan za 8. razrede – obisk Narodne galerije v Ljubljani
02. 03. 2024

Kulturni dan za 8. razrede – obisk Narodne galerije v Ljubljani

Kulturni dan bo potekal v torek, 5. 3., za 8. B in E in v sredo, 6. 3., za 8. A, C in D. Učenci pridejo v šolo ob 8.20, kjer bodo imeli po učilnicah 1. šolsko uro pripravo na kulturni dan. Nato bo sledil ogled Narodne galerije v Ljubljani.

Zimski športni dan za 9. razred
28. 02. 2024

Zimski športni dan za 9. razred

V petek, 1. 3. 2024 bomo izvedli drugi zimski športni dan za učence devetih razredov: športne igre v telovadnici in pohod v okolici Radovljice ter drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah.

26. 02. 2024

Zimski športni dan za 7. razred

V sredo, 28. 2. 2024, bomo izvedli zimski športni dan za učence sedmih razredov: športne igre v telovadnici in pohod v okolici Radovljice ter drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah.

26. 02. 2024

Zimski športni dan za 8. razred

V torek, 27. 2. 2024 bomo izvedli drugi zimski športni dan za učence osmih razredov: športne igre v telovadnici in pohod v okolici Radovljice ter drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah.

Informativni dan
14. 02. 2024

Informativni dan

Informativni dnevi bodo letos v petek, 16. februarja 2024, ob 9. in 15. uri, ter soboto, 17. februarja 2024, ob 9. uri. Nekatere srednje šole imajo nekoliko drugačne ure informativnih dni, zato prej preverite informacije za želene srednje šole.

13. 02. 2024

Zimski športni dan za 7. razred

V petek, 16. februarja 2024, bomo izvedli zimski športni dan za učence sedmih razredov: pohod v okolici Radovljice ali drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah. Zbor učencev je ob 8.20 pred šolo.

Kulturni dan za 2. razred: Orkester izvirnih instrumentov
13. 02. 2024

Kulturni dan za 2. razred: Orkester izvirnih instrumentov

V sredo, 14. 2., bomo imeli kulturni dan. Glasbenik Peter Kus bo s svojim sodelavcem učencem predstavil, kako lahko iz običajnih, zavrženih predmetov, ki ležijo okoli nas, izvabimo zvoke in z njimi ustvarjamo glasbo. Po koncertu bo sledila delavnica, ki bo namenjena spoznavanju in izdelovanju izvirnega instrumenta (žabice) ter ustvarjanju z njim.

Zimski športni dan za 8. razred: SMUČANJE ODPOVEDANO
11. 02. 2024

Zimski športni dan za 8. razred: SMUČANJE ODPOVEDANO

Zaradi slabih vremenskih razmer smo morali smučarski del športnega dneva odpovedati. Pohod in drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah bosta potekala normalno. Starši učencev, ki so bili prijavljeni na smučanje, ste bili o odpovedi že obveščeni preko SMS sporočil. Prosimo vas, da se odločite, katerega dela športnega dneva se bo vaš otrok jutri udeležil in to sporočite učiteljici Darji Pagon na telefonsko številko, ki je bila napisana v SMS sporočilu.

Prireditev ob kulturnem prazniku
07. 02. 2024

Prireditev ob kulturnem prazniku

Na današnji prireditvi ob kulturnem prazniku smo se z recitacijami, pesmijo in ob zaigranih prizorih naših gledališčnikov spomnili Borisa A. Novaka, Kajetana Koviča, Ivana Minattija in drugih. Učencem in njihovim mentoricam čestitamo, vas pa vabimo, da pokukate v galerijo in tudi sami doživite delček prireditve.

07. 02. 2024

Zimski športni dan za 8. razred

V ponedeljek, 12. februarja 2024, bomo izvedli zimski športni dan za učence osmih razredov: smučanje, pohod v okolici Radovljice ali drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah.

Dan varne rabe interneta
06. 02. 2024

Dan varne rabe interneta

Danes obeležujemo dan varne rabe interneta. Na točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si so pripravili veliko aktivnosti, ki se bodo odvijale preko celega februarja, meseca varne rabe interneta.

Umetnost povezuje: mednarodni likovni natečaj
31. 01. 2024

Umetnost povezuje: mednarodni likovni natečaj

Osnovna šola A. T. Linharta organizira mednarodni likovni natečaj na temo VZOREC. Več o natečaju si preberite v priloženem letaku. K sodelovanju vabimo posameznike in skupine.

Umetnost povezuje: mednarodni fotografski natečaj
31. 01. 2024

Umetnost povezuje: mednarodni fotografski natečaj

Osnovna šola A. T. Linharta organizira mednarodni fotografski natečaj na temo VZOREC. Več o natečaju si preberite v priloženem letaku. K sodelovanju vabimo posameznike in skupine.

Zimski športni dan za 2. razred
30. 01. 2024

Zimski športni dan za 2. razred

V sredo, 31. 1. 2024, bomo imeli športni dan  - drsanje v športnem parku Radovljica in pohod po Radovljici in bližnji okolici.  Zbor učencev je ob 8. 20 v učilnici, kjer bomo naprej pojedli malico.

Zimski športni dan za 5. razred
26. 01. 2024

Zimski športni dan za 5. razred

V torek, 30. 1. 2024, bomo izvedli zimski športni dan za učenke in učence 5. A, 5. B in 5. C razreda. Učenci so imeli možnost izbire med smučanjem, tekom na smučeh in pohodom. Vse tri dejavnosti bomo izvedli na območju Kranjske Gore in okolice.

Četrt ure literature: v ponedeljek, 5. marca
26. 02. 2024 | Obvestila, informacije

Četrt ure literature: v ponedeljek, 5. marca

V ponedeljek, 5. 3., 1. šolsko uro, bomo spet izvedli »Četrt ure literature«.

Sprememba pravil: izgubljen oz. uničen ključ
05. 01. 2024 | Pomembno za starše

Sprememba pravil: izgubljen oz. uničen ključ

Od 1. 1. 2024 v primeru izgubljenega oz. uničenega ključa učenec prejme originalni ključ, starši pa poskrbite za izdelavo duplikata, na katerem mora biti vgravirana enaka številka cilindra kot je na originalu. Originalni ključ učenec vrne najkasneje 14 dni od prevzema.

Publikacija 2023/24
24. 08. 2023 | Obvestila, informacije

Publikacija 2023/24

Na podstrani Obrazci in pomembni dokumenti je objavljena publikacija za šolsko leto 2023/24.