19Maj
2017

Medobčinski otroški parlament

V petek, 12. maja 2017, je na naši šoli potekal medobčinski otroški parlament z naslovom »OTROCI IN NAČRTOVANJE PRIHODNOSTI«. Udeležili so se ga učenci šestih osnovnih šol iz naslednjih občin: Bohinja, Gorij, Bleda in Radovljice.

Učenci so razpravljali o tem, kako vidijo svojo prihodnost, kako lahko nanjo vplivajo, kakšne cilje si zastavljajo v svojem življenju, kakšne so njihove vrednote in v koliki meri je doseganje zastavljenih ciljev na posameznih področjih odvisno od njih samih oz. od družbenih razmer.

Njihovo glavno sporočilo je, da se zavedajo lastne odgovornosti pri oblikovanju  poti v prihodnost, seveda pa si želijo ustrezno podporo staršev kot tudi šole in družbe. Kot pravijo: »Na mladih svet stoji«.

Galerija fotografij

Mentorica šolske skupnosti:

Ivica Gracelj