25Nov
2019

Medobčinsko šolsko prvenstvo v nogometu

V ponedeljek, 11.11. 2019, je bilo v Gorjah medobčinsko šolsko tekmovanje v malem nogometu. S svojimi ekipami je nastopilo pet šol: Bled, Gorje, Bohinjska Bistrica, Lipnica in Radovljica. Sistem tekmovanja je bil vsak z vsakim.

Naša ekipa je prvo tekmo igrala proti Gorjam. Rezultat je bil 0 : 0. Drugo tekmo smo odigrali proti ekipi Bleda 4 : 0. Tretjo tekomo proti Bohinjski Bistrici smo dobili z rezultatom 4 : 2. Zadnjo proti Lipnici pa smo remizirali na 1.

Vrstni red:

  1. Radovljica,
  2. Bohinjska Bistrica,
  3. Gorje,
  4. Bled,
  5. Lipnica.

Fantom čestitamo za dosežen rezultat in uvrstitev na regijsko tekmovanje. Naša ekipa je igrala v postavi: Matevž Dermota, Jan Zupan, Tevž Podlipnik, Nik Heberle, Jure Peternel, Val Galjak, Matic Gačnik.