23Maj
2016

OŠ A. T. Linharta prejela naziv Simbioza šola

V ponedeljek, 16. maja je v Portorožu potekala podelitev priznaj za naziv Simbioza šola. Naziv je prejela tudi naša šola. Na naši šoli smo se tega projekta udeležili prvo leto. Simbioza je v tem šolskem letu je povezala več kot 15.000 starejših in nekaj manj mladih po vsej Slovenji. Temelj Simbioze je prostovoljstvo med mladimi. Različne aktivnosti povezujejo starejše in mlade.

Na naši šoli smo organizirali Simbiozo računalniškega opismenjevanja in Simbiozo giba (področje športa in zdravega življenjskega sloga). Mladi pomagajo starejšim do osnovnih znanj s področja računalništva, starejši spoznajo nove športe in se družijo z mladimi.

Vsem, ki ste kakorkoli sodelovali v projektu Simbioza na naši šoli se še enkrat zahvaljujemo. Posebej se zahvaljujemo tudi vsem prostovoljcem, za opravljeno delo.

Z aktivnostmi projekta Simbioza bomo nadaljevali tudi v šolskem letu 2016/2017.

Ogled fotogalerije

Koordinatorji Simbioze šola OŠ A. T. Linharta