09Jun
2016

Zaključek bralne značke

V četrtek, 2. junija 2016, smo obeležili zaključek bralne značke s prireditvijo, na katero smo povabili go. Ivanko Učakar, knjižničarko in slovenistko iz Kamnika. Našim bralcem je pripovedovala zanimive pravljice, tudi v narečjih.

Letos se je prireditve udeležilo več kot 400 učencev od 1. do 9. razreda.
Zlati bralci, ki so pridno brali vso osnovno šolo in so bili ob tej priložnosti nagrajeni s knjigo, pa so:

Julija Amon, Aja Bertoncelj Čadež, Aiden Jurij Franko, Lenart Frelih, Maša Gomboc, Vita Gomboc, Lea Holc, Hana Langus, Lana Lazar, Zoja Lukač, Eva Maier, Aljaž Medič, Luka Miličič Eržen, Neja Mohorič, Evelyn Pogačar Prešeren, Kaja Rupar, Brina Skaza, Tinkara Šmid, Inja Valant.

Zlatim bralcem čestitamo, vsem pa želimo še veliko veselja ob branju!

Več fotografij si lahko ogledate v fotogaleriji.

Alenka Vurnik, šolska knjižničarka