Razredna stopnja
RazredUčiteljicaGovorilna uraProstor/Učilnica/Telefon
1.aMaja Tolo
vzgojiteljica:Sabina Felc
1.bIvanka Arnež
vzgojiteljica:Marjetka Čop
1.cMateja Poklukar
vzgojiteljica:Natalija Čuden
2.aNataša Zonik
2.bMilka Mandelj Šiško
2.cVesna Blatnik
2.dKatjuša Štefančič
3.aDamjana Penek
3.bTanja Kozel
3.cBarbara Kusterle
3.dŠpela Reberšak
4.aUrša Kavar
4.bMargareta Marolt
4.cMaja Rekar
5.aHelena Stare
5.bDavida Dermota
5.cJožica Hajdarovič
TJA
TJA
Marjetka ČopOPB
Anja LesjakOPB
Natalija ČudenOPB
Sabina FelcOPB
Tina ŠivicOPB
Nina ZupanOPB
Laura KorenOPB
Neža RejcOPB
Anita CrčekOBP
Anja PorentaOPB
Interesne dejavnosti od 1. do 5. razreda
MentorDejavnostE pošta
Katjuša ŠtefančičBralna značka, likovni krožekkatjusa.stefancic@guest.arnes.si
Mateja PoklukarBralna značka, Ustvarjalne urice
Milka Mandelj ŠiškoBralna značkaljudmila.mandelj-sisko@guest.arnes.si
Nataša ZonikBralna značkanatasa.zonik1@guest.arnes.si
Sabina FelcŠportne urice, Med dvema ognjemasabina.felc@guest.arnes.si
Uršula KavarBralna značka, Evropske uriceursula.kavar@guest.arnes.si
Folklora
Vesna BlatnikBralna značkavesna.blatnik@guest.arnes.si
Tanja KozelBralna značkatanja.kozel@guest.arnes.si
Šolski eko vrt
Barbara KusterleBralna značkabarbara.kusterle@guest.arnes.si
Maja RekarBralna značkamaja.rekar@guest.arnes.si
Ivanka ArnežBralna značkaivanka.arnez@guest.arnes.si
Špela ReberšakBralna značkaspela.rebersak@guest.arnes.si
Vesela šola
Maja ToloBralna značkacetrti.razred@guest.arnes.si
Ustvarjalnice
Jana PristavecBralna značka, Logikajana.pristavec@guest.arnes.si
Helena StareBralna značkahelena.stare@guest.arnes.si
Prometni krožek
Davida DermotaBralna značkadavida.dermota@guest.arnes.si
Prometni koržek
Interesne dejavnosti - zunanji sodelavci
DejavnostE pošta
Predmetna stopnja
Razred/učilnicaRazrednik/nadomestni raz.PoučujeGovorilna ura/prostorTelefon
6.aKarmen MalejŠPO/
6.bVika M. SveteljLUM/
6.cDarja TorkarMAT/
6.dTanja Resman TomšeGEO, ZGO, TVZ/
7.aAlja ŠtendlerTJA/
7.bIrma Bertoncelj KordežMAT/
7.cEva ČehGUM/
8.aMarjana Pogačnik MedvedTJA/
8.bJože Stare FIZ, TIT, SLZ/
8.cJana KunčičTJA/
8.dDarja PagonŠPO, NŠP/
9.aJanez CelarTIT, OGL, OGU, OGK/
9.bIrena FilipičZGO, ŠI/
9.cVesna IpavecMAT, KL/
9.dBoris MohoričŠPO/
Ostali učiteljiPoučujejoGovorilna ura/prostorTelefon
Mojca ČadežNAR, BIO
Suzana AdžičSLJ
Ana Fonnemščina
Katarina StareKEM, FIZ
Ana Krivec PristovNAR, BIO, DKE
Neža RejcZGO
Anita HrovatSLJ
Daniela GolobSLJ, ŠNO
Lidija IntiharGOS, BIO
Tanja Resman TomšeGEO, ZGO, TVZ
Tjaša JazbecSLJ
Tamara OštirMAT
Metka PristovGEO
Frenk LukanŠPO, ŠSP
Teja Tomanračunalništvo
Viktorija Zurnićlaborant
Interesne dejavnosti (Seznam v PDF formatu)
Učitelj/MentorDejavnostE pošta
Suzana AdžičGledališki krožek - Linhartovi čukisuzana.adzic@guest.arnes.si
BZ
Maruša Rezar / Daniela GolobBZdaniela.golob@guest.arnes.si
Tjaša JazbecBZtjasa.jazbec@guest.arnes.si
Ana BrejcBZana.brejc@guest.arnes.si
Anita HrovatBZanita.hrovat@guest.arnes.si
Neža RejcKuharski krožek
Marjana Pogačnik MedvedEPI Reading Badge
Bralni klub
Angleščina za nadarjene 9. r.
Jana KunčičEPI Reading Badgejana.kuncic@guest.arnes.si
Cambridge ESOL
Mednarodni projekti (Slovaška, Nizozemska)
The World Scholar's Cup
Alja ŠtendlerEPI Reading Badgealja.stendler@guest.arnes.si
Turizem
Tanja Resman TomšeMednarodni projektitanja.resman-tomse@guest.arnes.si
Irena FilipičŠpanščina za nadarjeneirena.filipic1@guest.arnes.si
Mojca ČadežBiološki krožekmojca.cadez@guest.arnes.si
Irma Bertoncelj KordežRazvedrilna matematikairma.kordez@guest.arnes.si
Neža RejcKuharski krožekagneza.rejc@gmail.com
Jože StareUporaba AVjoze.stare@guest.arnes.si
Ana Krivec PristovPrva pomočana.krivec@gmail.com
Lidija IntiharBiodinamičen krožeklidija.intihar@guest.arnes.si
Interesne dejavnosti - zunanji izvajalci
DejavnostE pošta
Spoznavanje kitajskega jezika in kulture – (Nina Ovsenek, Gimnazija Kranj)ninaovsenek@gmail.com
Rokometgoran.debelak@gmail.com
Lokostrelstvorobert.levstek2@gmail.com
Šahovski krožek
Razredna stopnja
RazredUčiteljGovorilna uraTelefon
1. rAnita Erman/
Karin Vidic/
2. rBojana Triplat/
3. rTatjana Pretnar/
4. rUrša Ambrožič/
5. rAnne Lotte Mulej/
Tuji jezik ANGAnja Ribnikar/
OPBAnja Ribnikar/
OPBBarbara Meglič/
OPBKarin Vidic
Jutranje varstvo
Jutranje varstvo
DanUčiteljUraTelefon
Podaljšano bivanje
DanUčiteljRazredUra
Šolske interesne dejavnosti
UčiteljDejavnostRazredDan, ura
Bojana TriplatBZ
Rdeči križ
Anne Lotte MulejBZ, španščina
Anita ErmanBZ
Knjižnica
Urša AmbrožičBZ
Vesela šola
Tatjana PretnarBZ
Interesna dejavnost - zunanji izvajalci
DejavnostMentorRazredDan, ura
Razredna stopnja
RazredUčiteljGovorilna uraTelefon
1. in 3. r.Katarina Hrastnik/
Anja Ržišnik/
2. r.Majda Ješe/
4. in 5. r.Manca Trojar/
Metka Urh/
TJAManca Trojar od 1. do 5. r./
OPBIrena Božič Frelih/
OPBIrena Potočnik/
JVUčiteljice/
Jutranje varstvo
DanUčiteljUraTelefon
Podaljšano bivanje
DanUčiteljRazredUra
Šolske interesne dejavnosti
UčiteljDejavnostRazredDan, ura
Majda JešeBZ
Dramski krožek
Irena Božič FrelihBZ
Dramski krožek
Knjižnični krožek
Katarina HrastnikBZ
Dramski krožek
Aktivne urice
Anja RžišnikBZ
Dramski krožek
Igra tišine
Manca TrojarBZ
Pevski zbor
Dramski krožek
Metka UrhVesela šola
Dramski krožek
BZ
Interesna dejavnost - zunanji izvajalci
DejavnostMentorRazredDan, ura

VODSTVO ŠOLE IN ADMINISTRACIJA, TELEFON IN URADNE URE

Ravnateljica Zlata Rejc 04 533 75 02
Namestnica ravnateljice Anita Hrovat 04 533 75 03
Pomočnica ravnateljice Tanja Smolej 04 533 75 05
Poslovna sekretarka Maja Ravnik 04 533 75 00 pon.-pet.: 8.00-9.00 in 12.00-13.00
Blagajničarka Katra Pirih 04 533 75 30 pon.-pet.: 8.00-9.00 in 12.00-13.00
Računovodkinja Mojca Knaflič 04 533 75 11
Knjigovodkinja Vanja Vene 04 533 75 08

 

DODATNA STROKOVNA POMOČ, TELEFON

Učiteljica dodatne strok. pomoči Anamarija Novak 04 533 75 25
Učiteljica dodatne strok. pomoči Dunja Sinobad 04 533 75 33
Učiteljica dodatne strok. pomoči Špela Slabe /
Učiteljica dodatne strok. pomoči Nina Šolar /

 

SVETOVALNA SLUŽBA, TELEFON

Svetovalna delavka Nada Šmit 04 533 75 13
Svetovalna delavka Ivica Gracelj 04 533 75 09

 

KNJIŽNICA, TELEFON

Knjižničarka Alenka Vurnik 04 533 75 24

HIŠNIK, PROSTOR, TELEFON

Branko Pirih pisarna (poleg AV studia) 04 533 75 31
Matevž Vida pisarna (pritličje) 04 533 75 20

 

KUHINJA, TELEFON

Kuhinja MŠ Vodja kuhinje: Senad Ćejvanović 04 533 75 16
Kuhinja MŠ Vesna Černe, Sonja Pavšek, Majda Ribarić, Hanifa Rogač, Marta Sodja, Špela Šimnic 04 533 75 16
Kuhinja PŠ Ljubno Liljana Jezeršek 04 533 10 17
Kuhinja PŠ Mošnje Breda Pirih 04 532 55 83

 

ČISTILKE

Snežana Angelova, Milica Fetić, Lijana Kos, Marjeta Lesničar, Milena Matković, Ksenija Pisek, Boža Prešeren Pogačar, Dragica Poplašen, Mojca Savkič, Milena Zabret 04 533 75 21