Govorilne ure

Učiteljice in učitelji razredne stopnje

Anita Crček

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 1. A

Karin Horvat Gros

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu
Oddelek: 1. A

Tina Šivic

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 1. B

Marjetka Čop

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu
Oddelek: 1. B

Manja Hrovat Šalamon

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 1. C

Natalija Čuden

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu
Oddelek: 1. C

Milka Mandelj Šiško

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 2. A

Lucija Urh

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 2. B

Katjuša Štefančič

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 2. C

Barbara Kusterle

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 3. A

Damjana Pene

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 3. B

Tanja Kozel

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 3. C

Maja Tolo

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 4. A

Nataša Zonik

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 4. B

Jana Pristavec

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 4. C

Helena Stare

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 5. A

Davida Dermota

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 5. B

Jana Fabčič

učiteljica razrednega pouka
Oddelek: 5. C

Katja Dičovski

angleški jezik, učiteljica v jutranjem varstvu in podaljšanem bivanju

Dora Hočevar Jelovčan

angleški jezik, učiteljica v jutranjem varstvu in podaljšanem bivanju

Milijana Vrhovac

gospodinjstvo, naravoslovje in tehnika, učiteljica v podaljšanem bivanju

Petra Grimani

učiteljica v podaljšanem bivanju

Maruša Kunčič

učiteljica v podaljšanem bivanju

Karmen Malej

učiteljica v podaljšanem bivanju

Barbara Meglič

učiteljica v podaljšanem bivanju

Irena Potočnik

učiteljica v podaljšanem bivanju

Maja Rekar

učiteljica v podaljšanem bivanju

Nina Zupan

učiteljica v podaljšanem bivanju

Ana Fon

učiteljica v jutranjem varstvu

Nataša Šmid

učiteljica v jutranjem varstvu

Učiteljice in učitelji predmetne stopnje

Ana Bertoncelj

matematika
Oddelek: 6. A

Darja Torkar

matematika
Oddelek: 6. B

Urša Napokoj

angleški jezik
Oddelek: 6. C

Sabina Felc

šport
Oddelek: 6. D

Neža Rejc

zgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika
Oddelek: 6. E

Manca Arh

naravoslovje, biologija
Oddelek: 7. A

Tjaša Smolej

angleški jezik
Oddelek: 7. B

Katra Kržišnik

slovenski jezik
Oddelek: 7. C

Anja Porenta

naravoslovje, fizika, kemija
Oddelek: 7. D

Ana Krivec Pristov

gospodinjstvo
Oddelek: 7. E

Marjana Pogačnik Medved

angleški jezik
Oddelek: 8. A

Irena Filipič

zgodovina
Oddelek: 8. B

Irma Bertoncelj Kordež

matematika
Oddelek: 8. C

Darja Pagon

šport
Oddelek: 8. D

Mojca Čadež

naravoslovje, biologija
Oddelek: 8. E

Zala Vidic

slovenski jezik
Oddelek: 9. A

Tamara Oštir Pavlič

matematika
Oddelek: 9. B

Vesna Ipavec

matematika
Oddelek: 9. C

Daniela Golob

slovenski jezik
Oddelek: 9. D

Suzana Adžič

slovenski jezik

Helen Asher

asistentka za angleški jezik

Janez Celar

tehnika in tehnologija

Ana Fon

nemški jezik

Marko Grimani

laborant
marko.grimani@guest.arnes.si

Anita Hrovat

slovenski jezik
anita.hrovat@guest.arnes.si
04/533 75 03

Tjaša Jazbec

slovenski jezik

Frenk Lukan

šport

Karmen Malej

šport

Marjana Makarovič Košnjek

geografija

Vika Marinkovič Svetelj

likovna umetnost

Nina Ovsenek

kitajski jezik (izbirni predmet)

Ines Rajgelj

angleški jezik

Tanja Resman Tomše

geografija, zgodovina

Jože Stare

fizika, tehnika in tehnologija

Katarina Stare

fizika, kemija

Anna Florentina Staudacher

asistentka za nemški jezik

Andreja Šolar

glasbena umetnost

Rok Šolar

šport

Alja Štendler

angleški jezik

Milijana Vrhovac

gospodinjstvo