Kolesarski izpit za učence 6. razreda

06. 10. 2020

Kolesarski izpit za učence 6. razreda

V petek, 9. oktobra 2020, bodo imeli učenci 6. razreda kolesarski izpit - cestno vožnjo po Radovljici. Izpiti bodo potekali po skupinah, od 15.00 do 18.30 ure. Vsak učenec je prisoten le v svojem terminu. Informacije o času opravljanja izpita bodo prejeli v sredo tekom pouka. K izpitu lahko pristopi le učenec, ki ima uspešno opravljen teoretični del izpita ter oba preizkusa na poligonih. Učenci, ki predhodnih preizkusov še niso opravili ali bodo v petek odsotni, bodo izpitno vožnjo opravljali v 2. roku.

Pred izpitno vožnjo bomo opravili pregled kolesa, zato naj učenci poskrbijo, da bo kolo ustrezno opremljeno. Učenci naj imajo ustrezno kolesarsko čelado, obutev in oblačila primerna za kolesarjenje. 

Aktiv športnih pedagogov