09. 11. 2020

Ponovno se vsi skupaj prilagajamo novim razmeram, naše šolsko delo se ponovno seli na splet, prav tako pa tudi obveščanje vas učencev 9. razreda o vseh pomembnih informacijah v zvezi z vpisom v srednje šole. Da vam bo vaša nadaljnja izobraževalna in poklicna odločitev lažja, vam bomo sproti posredovali vse informacije, ki jih bomo dobili s strani srednjih šol v e - obliki. Vsa obvestila najdete na spletni strani šole pod Šolsko svetovalno delo – Poklicno usmerjanje.

Obvestilo za učence 9. razreda: Za vašo lažjo poklicno in izobraževalno odločitev slika 1