Tehniški dan za 2. razred – Prometni dan

27. 09. 2021

Tehniški dan za 2. razred – Prometni dan

V sredo, 29. 9. 2021, bomo imeli tehniški dan – Prometni dan. Namenjen bo prometni varnosti, saj se učenci že začenjajo samostojno vključevati v promet kot pešci. Z različnimi aktivnostmi bodo ponovili in utrdili:

  •     poznavanje pravil varnega obnašanja v prometu,
  •     poznavanje pomena prometnih zakov v okolici šole ter znakov, pomembnih za vedenje pešcev in
  •     razumevanje nevarnosti prometa v različnih vremenskih razmerah. 

Zbrali se bomo ob 8.20 v učilnici. Učenci naj bodo opremljeni z rumeno rutko. S seboj v nahrbtniku naj prinesejo: urejeno peresnico, lepilo in škarje. Tisti, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, naj ne pozabijo kartice za kosilo. Z dejavnostmi bomo zaključili ob12.50.

V primeru padavin, bo potekal pouk.

Razredničarke: Ljudmila Mandelj Šiško, Vesna Blatnik in Katjuša Štefančič