Športni dan za 2. razred: pohod čez dva mostova za Športni program Zlati sonček

11. 10. 2021

Športni dan za 2. razred: pohod čez dva mostova za Športni program Zlati sonček

V četrtek, 14. 10., bomo imeli športni dan. Odpravili se bomo po poti čez dva mostova v smeri Lesce–Koritno–Šobec–Radovljica.

Zbrali se bomo ob 8.20 uri pred šolo – pri vhodu v prizidek razredne stopnje. Po šolski malici se bomo odpravili na pohod. Učenci lahko od doma v nahrbtniku prinesejo dodatno malico in pijačo. Oblečeni in obuti naj bodo primerno daljši hoji (pohodniška obutev) ter opremljeni z rumeno rutko. Pripravljena naj imajo rezervna oblačila, v katera se bodo po pohodu preoblekli. Do povratka naj jih pustijo v šolski garderobi. Za kosilo potrebujejo kartico. Vrnili se bomo predvidoma ob 12.50 uri.

V primeru padavin bo pouk po četrtkovem urniku.

Razredničarke: Ljudmila Mandelj Šiško, Vesna Blatnik in Katjuša Štefančič