Jezikovna delavnica v Goethe inštitutu Ljubljana

21. 09. 2022

Jezikovna delavnica v Goethe inštitutu Ljubljana

Obvestilo za nadarjene učence

V petek, 23. 9., s prijavljenimi učenci odhajamo na jezikovno delavnico v Goethe inštitut Ljubljana.

Zbor je na železniški postaji Radovljica ob 7:30. Odhod vlaka je ob 7:51. Ker se dobimo ta dan kar na železniški postaji, smo vsem odpovedali šolsko malico, zato prosim, da prinesete svojo (kakšen sendvič, prigrizek in pijačo).

V Ljubljani bomo šli peš do Goethe inštituta (naslov je Mirje 12), zato bodite primerno obuti in oblečeni.

Delavnica bo potekala od 9:30 do 11:00. Nato se bomo odpravili nazaj proti železniški postaji Ljubljana, kjer bomo ujeli vlak ob 12:50. V Radovljico prispemo ob 13:41 in potem se sami odpravite domov.

Če ta dan v šoli ne želite kosila, ga pravočasno odjavite sami.

V primeru, da bo kateri od učencev dan pred odhodom zbolel, vas z gospo Jelko Berce prosiva, da nama to sporočite po elektronski pošti (jelka.berce@guest.arnes.si ali ana.fon@guest.arnes.si). Tako bova lahko zapolnili prosto mesto, saj je nekaj učencev še na čakalnem seznamu za ekskurzijo.

Lep pozdrav!

Ana Fon