Tekmovanje za Zlato kuhalnico

03. 10. 2022

Tekmovanje za Zlato kuhalnico

V sredo, 28. 9. 2022, je na Srednji gostinski in turistični šoli v Radovljici potekalo 13. tekmovanje za Zlato kuhalnico. Učenci so se pomerili v pripravi raviolov, pri čemer so morali sami izdelati testo in omako, ter v pripravi napitka iz šipka. Učenci, Teja Marjanovič (7. e), David Krbavec (7. e), Sara Štetner (7. e) in Meta Hudovernik (7. a), so naši šoli prikuhali zlato priznanje, saj so zasedli odlično 3. mesto. Zlata priznanja so bila podeljena le za prva tri mesta, tako da učencem iskreno čestitamo.

Hkrati bi izpostavila prijaznost s strani dijakov Srednje gostinske in turistične šole, saj so bili do učencev izredno prijazni in komunikativni. Predstavili so se tudi v svojih bodočih poklicih.

Učencem želimo še veliko takšnih doživetij in odličnih rezultatov,

Mentorica Ana Krivec Pristov