Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

10. 11. 2022

Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

Naši prvošolci so že dobro spoznali šolske klopi na naši osnovni šoli. Dobili so veliko novih prijateljev in učiteljice so jih že vpeljale v svet učenosti. Zato je prišel čas, da jih svečano sprejmemo v šolsko skupnost učencev OŠ Antona Tomaža Linharta v Radovljici.

Na prireditvi, ki je bila namenjena samo njim, so se najprej zabavali ob kratki igrici, potem pa so svečano prisegli, da bodo vljudni do vseh ljudi, dobri prijatelji, da bodo opravljali šolske in domače obveznosti, radi priskočili na pomoč, znali poslušati, upoštevali hišni red šole, pazili na svoje in tuje stvari ter da bodo skrbeli za svoje zdravje in varnost.

Nagovoril jih je tudi namestnik predsednice šolske skupnosti učencev Jure Kvasnik.

Na koncu pa jih je pozdravil še naš ravnatelj g. Boris Mohorič in jim zaželel veliko uspeha in zadovoljstva na naši šoli.

Nataša Zonik, vodja šolske skupnosti na razredni stopnji

Galerija slik