Roditeljski sestanek za starše prvošolcev

06. 12. 2022

Roditeljski sestanek za starše prvošolcev

Spoštovani starši, v četrtek, 8. decembra 2022, ob 17. uri vas vabimo na 2. roditeljski sestanek za prvošolce matične šole. Uvodni del roditeljskega sestanka bo potekal v večnamenskem prostoru, kjer nam bo mag. Tadeja Arko Rupar podala veliko koristnih informacij, povezanih z začetnim usvajanjem dveh temeljnih šolskih spretnostih - branja in pisanja. Njeno predavanje bomo v nadaljevanju podkrepili v matičnem razredu s konkretnimi navodili za delo doma. Sledila bosta analiza dosedanjega vzgojno-izobraževalnega dela ter predstavitev načrta dela za naslednje obdobje.

V 1. razredu SKUPAJ gradimo temelje za vsa nadaljnja leta otrokovega šolanja, zato vas vabimo, da se sestanka zanesljivo udeležite.

Roditeljski sestanek za starše prvošolcev slika 1