Športni dan za 1. razred: pohod v okolici Radovljice

05. 01. 2023

Športni dan za 1. razred: pohod v okolici Radovljice

V petek, 6. 1. 2023, bodo imeli prvošolci športni dan – pohod v okolici Radovljice. Zbrali se bomo ob 8.20 uri v matičnih učilnicah, kjer bomo imeli šolsko malico. Nato se bomo odpravili na pohod v okolici Radovljice. Učenci lahko od doma v nahrbtnikih (naj bodo dovolj veliki) prinesejo dodatno malico in pijačo. Ta dan šolske torbice ostanejo doma. Oblečeni in obuti naj bodo primerno daljši hoji ter opremljeni z rumeno rutko. V primeru padavin bo pouk potekal po rednem urniku.

Jutranje varstvo, angleščina in podaljšano bivanje bodo ta dan potekali po običajnem urniku. Športni dan bomo zaključili ob 12.55 uri. 

Učiteljice 1. razreda

Športni dan za 1. razred: pohod v okolici Radovljice slika 1