Zimski športni dan za 9. razred

18. 01. 2023

Zimski športni dan za 9. razred

V petek, 20. januarja 2023, bomo izvedli zimski športni dan za učence devetih razredov.

Smučarji

Zbor učencev je ob 8.00 pred šolo. Odhod izpred šole je ob 8.10.

Obvezna oprema: pregledana in uporabna - nastavljena smučarska oprema (smuči, palice, čelada in smučarski čevlji). Smučarska oblačila in rokavice. V nahrbtniku malica in topel napitek.

Povratek je predvidoma okoli 13.45 ure.

Pohodniki

Zbor učencev je ob 8.20 pred šolo.

Učenci naj bodo primerno oblečeni (glede na vremensko napoved – pohodniška oprema) in obuti (pohodni čevlji). V nahrbtniku naj imajo rezervna oblačila, malo prvo pomoč – obliži, dovolj pijače (cca. 1l) ter malico.

Pohod bo izveden v okolici Radovljice.

Povratek je predvidoma okoli 13.00.

Drsalci – drsanje s športnimi delavnicami v dvorani na Jesenicah

Zbor učencev je ob 8.20 pred šolo. Odhod izpred šole je ob 8.30.

Obvezna oprema: učenci naj bodo primerno oblečeni za drsanje, rokavice so obvezne. Poleg drsalk je potrebna tudi čelada (lahko kolesarska). Poleg drsanja bodo imeli učenci še vodene športne aktivnosti.  Učenci naj imajo s seboj tudi športno opremo za v dvorano.

Povratek je predvidoma ob 13.00.

Učenci bodo malico dobili v šoli. V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen.

Aktiv športnih pedagogov

Zimski športni dan za 9. razred slika 1