Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica (04) 533 75 00 o-atlr.kr@guest.arnes.si

Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja geografije

03. 01. 2020

Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja geografije

Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja geografije, ki je potekalo v sredo, 11. decembra.

Učenci so tekmovali v 2 starostnih tekmovalnih skupinah. Preizkusili so se v poznavanju podnebnih sprememb in posledicah le-teh ter raziskovanju terena v okolici šole in Radovljici.

V mlajši tekmovalni skupini (6. in 7. razredi) je bronasto priznanje osvojil NEJC JERAN PIRIH iz 6.c. V starejši tekmovalni skupini (8. in 9. razredi) so bronasta priznanja osvojili GORAZD JUREKOVIČ in META ILC iz 8.b ter KATJA JANŠA IN LUCIJA MEDJA iz 9.b. Vsem omenjenim učencem čestitamo.

Na območnem tekmovanju februarja 2020 v Kranju bodo našo šolo zastopali: NEJC JERAN PIRIH, GORAZD JUREKOVIČ in META ILC ter se tako potegovali za srebrna priznanja.

mentorica:
Marjana Makarovič Košnjek