Javni nastop 1. C razreda v Knjižnici Antona Tomaža Linharta Radovljica

24. 02. 2023

Javni nastop 1. C razreda v Knjižnici Antona Tomaža Linharta Radovljica

V petek, 17. 2. 2023 smo učenci 1. c razreda, v knjižnici Antona Tomaža Linharta v Radovljici, pripravili kulturni program v počastitev kulturnega praznika Prešernov dan. Preko kamišibaja smo predstavili pravljico Mojco Pokrajculjo. V pravljico smo vpletli pesmi o živalih in spremljavo na male rtimične instrumente. Risbe za kamišibaj smo narisali sami in pravljico predstavili tudi slikovno. Zapeli smo pesem o zimi in zaplesali or ritmih pesmi Mi delamo snežaka. Veseli smo bili mnogih obiskovalcev in pohval za naš trud. Program smo pripravili na igriv način, se ob tem neizmerno zabavali, nasmejali in se urili na glasbenem, likovnem ter govornem področju.

Vabljeni k ogledu fotografij.

Galerija slik