Project GB – SI

15. 05. 2023

Project GB – SI

Odhod devetošolcev v britanske šole smo izvedli od 25. 2. do 4. 3. 2023. Petnajst učencev devetih razredov je obiskalo Buxton Community School, Meersbrook Bank Primary School, Sheffield in William Rhodes Primary School v mestu Chesterfield v Veliki Britaniji, kjer so bili prisotni pri pouku.

Izvedli smo tudi vrsto izobraževalnih delavnic, kjer so izpopolnjevali znanje ter predstavljali našo šolo ter naše mesto in bili hkrati tudi ambasadorji Slovenije. Sodelovanje z angleškimi šolami smo še nadgradili in intenzivirali na različnih področjih, poseben poudarek je bil letos namenjen govornemu sporočanju. Tokrat smo si ogledali tudi zgodovinsko mesto York, Bakewell z okolico, dvorec Chatsworth in podzemno jamo Heights of Abraham.

Marjana Pogačnik Medved

Galerija slik