Športni dan za 2. razred: pohod po ribiški poti ob Savi

06. 09. 2023

Športni dan za 2. razred: pohod po ribiški poti ob Savi

V četrtek, 7. 9. 2023, bomo imeli športni dan.

Zbrali se bomo ob 8.20 pred šolo – pri vhodu v prizidek razredne stopnje. Učiteljice vas bomo pospremile do jedilnice, kjer bomo imeli malico. Po malici se bomo odpravili na pohod po ribiški poti ob reki Savi. Od doma lahko v nahrbtniku prinesete manjši zdrav prigrizek in pijačo. Oblečeni in obuti bodite primerno daljši hoji ter opremljeni z rumeno rutko. Vrnili se bomo predvidoma do 12.55.

Podaljšano bivanje s kosilom bo potekalo po rednem urniku. V primeru padavin bo pouk po rednem urniku.

Razredničarke 2. razreda:
Ljudmila Mandelj Šiško, Simona Kokalj in Katjuša Štefančič

Športni dan za 2. razred: pohod po ribiški poti ob Savi slika 1