Tehniški dan za 8. razred: Spoznaj svoje kompetence

08. 11. 2023

Tehniški dan za 8. razred: Spoznaj svoje kompetence

Učenci 8. razredov bodo imeli v četrtek, 9. 11. 2023 tehniški dan z naslovom Spoznaj svoje kompetence. V okviru Karierne orientacije bodo najprej poslušali kratko predstavitev kompetenc, nato pa bo vsak učenec sodeloval na dveh delavnicah po lastni izbiri.

Na voljo so delavnice:

Osnove podjetništva, Javno nastopanje, Domišljija v akciji, Organizacija prednovoletne zabave, S sanjami po svetu in Lego stop motion

Delavnice bodo izvedli zunanji sodelavci Kariernega placa za mlade iz Kranja ter dijaki in profesorji Ekonomske gimnazije in srednje šole Radovljica ter Srednje gostinske in turistične šole Radovljica, ki so strokovnjaki vsak na svojem področju. Učencem bodo skušali skozi konkretne izkušnje prikazati sodoben trg dela in jih spodbuditi k čim bolj aktivnem razmišljanju o lastni karierni prihodnosti.

Urnik tehniškega dne:

  • Skupno predavanje o kompetencah (avla, 1 ura) 8.20 – 9.05
  • Malica v matičnih razredih 9.05 – 9.25
  • 1. delavnica (dve šolski uri) 9.25 – 10. 55
  • Odmor zunaj 10.55-11.15
  • 2. delavnica (dve šolski uri) 11.20 – 12.50
  • Evalvacija tehniškega dne 12.50 – 12.55

Razpored skupin je objavljen na oglasni deski za karierno orientacijo v avli šole.

Tehniški dan za 8. razred: Spoznaj svoje kompetence slika 1