Zimski športni dan za 1. razred: drsanje

22. 01. 2024

Zimski športni dan za 1. razred: drsanje

Zimski športni dan – drsanje bo za prvošolce potekal v sledečih terminih

  • 1. a in 1.c: torek, 23. 1. 2024
  • 1. b: četrtek, 25. 1. 2024

Drsali bomo v športnem parku Radovljica. Zbor učencev bo ob 8.20 v matični učilnici, kjer bomo najprej imeli šolsko malico.

Učenci naj v šolo pridejo primerno oblečeni in obuti – kombinezon, smučarske rokavice. Obvezna je tudi čelada, ki naj bo skupaj z drsalkami, malico in toplo pijačo pospravljena v nahrbtniku, ki ga otrok lahko sam odnese do drsališča. Učenci, ki nimajo svojih drsalk, si bodo lahko le-te izposodili v šoli. V garderobi naj imajo za vsak slučaj tudi rezervna oblačila. Učenci ta dan šolske torbe pustijo doma.

V šolo se bodo vrnili okoli 12. ure. Sledita kosilo in interesne dejavnosti.

Jutranje varstvo, podaljšano bivanje in angleščina bo potekalo po običajnem urniku.

 Učiteljice 1. razreda

Zimski športni dan za 1. razred: drsanje slika 1