Zimski športni dan za 9. razred

28. 02. 2024

Zimski športni dan za 9. razred

V petek, 1. 3. 2024 bomo izvedli drugi zimski športni dan za učence devetih razredov.

Pohodniki

Zbor učencev je ob 8.20 pred šolo.

Prvi del športnega dne bo izveden v telovadnicah (različne športne igre), zato je potrebna športna oprema za v telovadnico.

Drugi del športnega dne bo izveden v obliki pohoda v okolici Radovljice.

Učenci naj bodo primerno oblečeni (glede na vremensko napoved – pohodniška oprema) in obuti (pohodni čevlji). V nahrbtniku naj imajo rezervna oblačila, malo prvo pomoč – obliži, dovolj pijače (cca. 1l) ter malico. Dežnik je obvezen!

Povratek je predvidoma okoli 13.00.

Drsalci – drsanje s športnimi delavnicami  v dvorani na Jesenicah

Zbor učencev je ob 8.20 pred šolo. Odhod izpred šole je ob 8.30.

Obvezna oprema: učenci naj bodo primerno oblečeni za drsanje, rokavice so obvezne. Poleg drsalk je potrebna tudi čelada (lahko kolesarska). Poleg drsanja bodo imeli učenci še vodene športne aktivnosti.  Učenci naj imajo s seboj tudi športno opremo za v dvorano.

Povratek je predvidoma ob 13.00.

Učenci bodo malico dobili v šoli.

Aktiv športnih pedagogov

Zimski športni dan za 9. razred slika 1