Vpis v srednjo šolo: izpolnjevanje prijavnic

12. 03. 2024

Vpis v srednjo šolo: izpolnjevanje prijavnic

Spoštovani učenci,

prijavnice za vpis v srednjo šolo bomo izpolnjevali po naslednjem razporedu:

  • 9. e – torek, 19. 3. 2024, 1. šolska ura
  • 9. c – torek, 19. 3., 2. šolska ura
  • 9. a – torek, 19. 3., 5. šolska ura
  • 9. d – ponedeljek, 25. 3., 1. šolska ura
  • 9. b – ponedeljek, 25. 3., 3. šolska ura

Učenci, ki ste v terminih izpolnjevanja na Nizozemskem, pridete na izpolnjevanje obrazcev:

  • 9. e (štirje učenci): v ponedeljek, 25. 3., 1. šolsko uro v 9. d (učilnica KEM)
  • 9. a in 9. c (pet učencev): v torek, 26. 3., 6. šolsko uro v pisarno šolske psihologinje

Pripravite si po dva obrazca prijavnice za vpis v srednjo šolo (obrazec pripenjam v priponki, najdete ga tudi na spletni strani ministrstva, lahko pa ga kupite v knjigarni: Obrazec 1,20 Prosim, da do izpolnjevanja pripravite podatke o nazivu srednje šole, kamor se vpisujete in sedežu – naslovu – šole. S seboj prinesite še svojo davčno in EMŠO številko ter podatek o kraju rojstva. Prav tako potrebujete podatke o davčnih številkah staršev, njihovih telefonskih številkah in e-mail naslovov.

Tisti, ki se boste vpisali v dijaški dom, si natisnite tudi prijavnico za dijaški dom (ravno tako je v priponki).

Kdor se ne more udeležiti razpisanega termina, naj oglasi v svetovalni službi, da se dogovorimo za individualno srečanje. V spletni učilnici Svetovalna služba – Karierna orientacija vas čaka tudi primer izpolnjene prijavnice. Za vsa vprašanja sem vam na voljo.

Jelka Berce, svetovalna delavka


Datoteki za prenos:

 

Vpis v srednjo šolo: izpolnjevanje prijavnic slika 1