Turizmu pomaga lastna glava

15. 03. 2024

Turizmu pomaga lastna glava

Tudi letos sodelujemo pri projektu Turizmu pomaga lastna glava, ki ga razpisujeta Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z regijskimi turističnimi zvezami in pod pokroviteljstvom Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Letošnja tema je OKUSNI ZAKLADI: Lokalni kulinarični spominki s trajnostnim pridihom.

Učenci 9. b razreda (Teja Dolar, Črt Gale Suhadolčan, Lana Rebolj Zvonar, Hana Tia Srna, Tyra Štrakl) smo izdelali projektno nalogo in promocijski videospot z naslovom DAROVI RADOVLJICE.

Državno tekmovanje Turizmu pomaga lastna glava

V četrtek, 25. aprila 2024, se bomo udeležili državnega tekmovanja v Domžalah, kjer bomo na stojnici predstavili našo nalogo, ki si jo lahko preberete na spodnji povezavi. Prav tako si lahko ogledate naš predstavitveni videospot.

Oglejte si (klik na povezavo):

Turizmu pomaga lastna glava slika 1