Radovljica otrokom - svetlejša prihodnost za vse

31. 05. 2024

Radovljica otrokom - svetlejša prihodnost za vse

Dragi sodelujoči in organizatorji šolske dobrodelne prireditve,

iskreno se vam vsem zahvaljujem za vaš prispevek in trud pri organizaciji ter izvedbi dobrodelne prireditve. Vaša nesebična pomoč in angažiranost sta ključnega pomena za uspeh te prireditve, ki prinaša veliko pozitivnih sprememb v naša življenja. Prav posebno zahvalo si zaslužijo naše tri glavne organizatorke dobrodelnega dogodka Darja Pagon, Suzana Adžič in Eva Jekovec. Ganljiv dogodek bo ostal marsikateremu obiskovalcu in nastopajočim v trajnem spominu.

Vsak vaš prispevek, naj bo to čas, trud ali finančna podpora, je neprecenljiv in nas navdihuje, da nadaljujemo z našim delom. Skupaj smo dokazali, da lahko z združenimi močmi dosežemo velike cilje in pomagamo tistim, ki pomoč najbolj potrebujejo.

Najlepša hvala vsem za vašo podporo, srčnost in predanost. Upamo, da se bomo tudi v prihodnje srečevali na podobnih dogodkih ter skupaj ustvarjali svetlejšo prihodnost za vse.

S spoštovanjem in hvaležnostjo,

Boris Mohorič