Športni dan za 8. razred: mali nogomet in odbojka

05. 06. 2024

Športni dan za 8. razred: mali nogomet in odbojka

V petek, 7. junija 2024, bomo izvedli športni dan za učence 8. razredov. Fantje bodo odigrali med oddelčno tekmovanje v malem nogometu, dekleta pa v odbojki.

Zbor učencev je ob 8.20 pred šolo. Najprej se bo opravilo žrebanje, nato pa se prične s tekmovanjem. Nogomet se izvede na stadionu.  Na tekmovanju lahko nastopijo učenci le v športni opremi. Malica bo po navodilih učiteljev.

Učenke se ob 8.20 uri zberejo v veliki telovadnici. Najprej se opravi žrebanje, nato pa se prične s tekmovanjem. Na tekmovanju lahko nastopijo učenke le v športni opremi. Za igranje odbojke so obvezni čisti športni copati. Malica bo po navodilih učiteljev.

Zaključek tekmovanj bo predvidoma ob 12.45 uri.

Aktiv športnih pedagogov

Športni dan za 8. razred: mali nogomet in odbojka slika 1