Tehniški dan za 1. razred: Čebelarski center

08. 09. 2020

Tehniški dan za 1. razred: Čebelarski center

Prihodnji teden bomo imeli s 1. razredom prvi tehniški dan. Peš se bomo odpravili do čebelarskega centra v Lesce, kjer bomo imeli delavnice. Zbor učencev bo ob 8.20 v matični učilnici, kjer bomo najprej pojedli malico. Učenci naj v šolo pridejo primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo nahrbtnik s prigrizkom in pijačo. V šolo se bomo vrnili do 12. ure.

Tehniški dan bo potekal po naslednjem razporedu:

  • 1. A – ponedeljek, 14. 9. 2020
  • 1. C – sreda, 16. 9. 2020
  • 1. B – petek, 18. 9. 2020

Ta dan šolske torbe pustijo doma. Jutranje varstvo, podaljšano bivanje in angleščina bodo potekali po običajnem urniku. Tisti učenci, ki imajo angleščino, naj s seboj prinesejo še peresnico.                                                                              

Učiteljice 1. razreda