16. 03. 2020 | Pomembno za starše

Pouk na daljavo

V skladu z ukrepi za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19 so na podlagi sklepa Vlade Republike Slovenije vse šole začasno zaprte.

V tem času je organiziran pouk na daljavo. Učenci gradiva in navodila za delo prejemajo preko eAsistenta, spletnih učilnic ali elektronske pošte. Starši spodbujajte otroke, da sproti opravljajo zadolžitve, ki jih bodo poslali učitelji. O vseh novih informacijah vas bomo sproti obveščali preko šolske spletne strani.
Izbirni predmeti v šolskem letu 2024/25
28. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Izbirni predmeti v šolskem letu 2024/25

Starši učencev od 3.–8. razreda ste že prejeli obvestilo, da do 7. 4. 2024 lahko preko eAsistenta svojega otroka prijavite k neobveznim izbirnim predmetom (učenci, ki bodo v prihodnjem šolskem letu obiskovali 4.–6. razred) oz. k obveznim izbirnim predmetom (učenci, ki bodo v prihodnjem šolskem letu obiskovali 4.–6. razred).
Za lažjo izbiro smo pripravili publikacije s predstavitvami izbirnih predmetov, ki se nahajajo na šolski spletni strani (na zavihku Za učence in starše na podstrani Obrazci in pomembni dokumenti).

13. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Tabor za nadarjene

Naši učenci so srečno prispeli na tabor za nadarjene.

11. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Šola v naravi Planica

Učenci 6. D in 6. E razreda so srečno prispeli v Planico, od koder pošiljajo lepe pozdrave

08. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Povratek iz Planice

Učenci 6. A, 6. B in 6. C razreda se bodo iz Planice vrnili predvidoma ob 13.45 (šolska avtobusna postaja).

04. 03. 2024 | Obvestila, informacije

Šola v naravi: Planica

Učenci 6. A, 6. B in 6. C razreda so srečno prispeli v Planico, od koder pošiljajo lepe pozdrave.

02. 03. 2024 | Novice

Greetings from Manchester

Naši učenci in njihovi mentorji so srečno prispeli v Manchester, od koder pošiljajo lepe pozdrave.