Dežurni telefon podaljšanega bivanja

02. 10. 2020 | Pomembno za starše

Dežurni telefon podaljšanega bivanja

Spoštovani starši! Sporočamo Vam, da bomo od sedaj naprej na telefonu za podaljšano bivanje dosegljive od 15.30 dalje.

Razumemo, da je zaradi različnih okoliščin potreba po klicih večja, vendar učiteljica z dežurnim telefonom ne sme zapuščati svojega oddelka in mora voditi pedagoški proces, ki pa je bil zaradi zvonjenja telefona pogosto moten. Učiteljica PB ne more iskati otrok po šoli. Naj vas še enkrat opomnimo na to, da staršem vstop v šolske prostore ni dovoljen (razen staršem prvošolcev). Glede načina komuniciranja se dogovorite z učiteljico podaljšanega bivanja, v katerem je vaš otrok.
Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22
15. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Seznam učnih gradiv za šolsko leto 2021/22

Na spletni strani smo objavili sezname učnih gradiv za prihodnje šolsko leto.

Pozabljene stvari
07. 06. 2021 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

V šoli se je spet nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov. Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah. Škatli bosta na razpolago na hodniku pri obeh vhodih na razredno stopnjo od torka, 8.6. dalje.

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju
27. 05. 2021 | Pomembno za starše

Priporočilo: dokumentarni film Ujete v medmrežju

Spoštovani, če imate možnost ogleda TV programov za nazaj, vam priporočamo ogled izjemnega dokumentarnega prispevka o spletnih zlorabah dekleti. Oddaja "Ujete v medmrežju" je bila na sporedu v torek, 25. 5. 2021 ob 20. uri na TV SLO 2.

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22
29. 03. 2021 | Pomembno za starše

Neobvezni in obvezni izbirni predmeti 2021/22

Na spletni strani šole, v rubriki Pomembni dokumenti, so objavljene zgibanke o neobveznih izbirnih predmetih (4.⁠—6. razred) za matično šolo in podružnici ter knjižica s predstavitvijo obveznih izbirnih vsebin (7.⁠—9. razred) za prihodnje šolsko leto.

09. 03. 2021 | Obvestila, informacije

Razpis prostega delovnega mesta: RAVNATELJ

Svet zavoda Osnovna šola A. T. Linharta Radovljica razpisuje delovno mesto RAVNATELJA. Rok za prijavo je 15 dni, to je do vključno 24. 3. 2021.

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija
12. 02. 2021 | Pomembno za starše

Spremenjen vozni red avtobusa in kombija

Od ponedeljka, 15. februarja 2021, ko se začne pouk v šoli za vse učence, bosta veljala spremenjena vozna reda avtobusa.