Dežurni telefon podaljšanega bivanja

02. 10. 2020 | Pomembno za starše

Dežurni telefon podaljšanega bivanja

Spoštovani starši! Sporočamo Vam, da bomo od sedaj naprej na telefonu za podaljšano bivanje dosegljive od 15.30 dalje.

Razumemo, da je zaradi različnih okoliščin potreba po klicih večja, vendar učiteljica z dežurnim telefonom ne sme zapuščati svojega oddelka in mora voditi pedagoški proces, ki pa je bil zaradi zvonjenja telefona pogosto moten. Učiteljica PB ne more iskati otrok po šoli. Naj vas še enkrat opomnimo na to, da staršem vstop v šolske prostore ni dovoljen (razen staršem prvošolcev). Glede načina komuniciranja se dogovorite z učiteljico podaljšanega bivanja, v katerem je vaš otrok.
Arnes Učilnice znova delujejo
21. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Arnes Učilnice znova delujejo

Sporočilo iz Arnesa: Arnes je danes zjutraj, 21. oktobra, zaznal napad DDoS na Arnes Učilnice. Zaradi tega Arnes Učilnice kratek čas niso bile dostopne. Šlo je za 15 minutni izpad okoli 8. ure zjutraj, v času največjih obremenitev. Novih težav ne pričakujemo.

Pozabljene stvari
15. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Pozabljene stvari

Od začetka šolskega leta se je v šoli nabralo veliko pozabljenih oblačil in drugih predmetov (plastenke za vodo, dežniki, rumene rutice…). Prosimo, da ob prihodu po vašega otroka pregledate pozabljene stvari, ki se nahajajo v kartonastih škatlah.

Obvestilo za učence 9. razreda: Vrtiljak poklicev
15. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Obvestilo za učence 9. razreda: Vrtiljak poklicev

Zaradi trenutne situacije s covid–19 je prireditev Vrtiljak poklicev, kot so jo načrtovali na Srednji šoli za lesarstvo na Šolskem centru Škofja Loka, 15. 10. 2020 odpovedan.

Gledališki krožek
02. 10. 2020 | Obvestila, informacije

Gledališki krožek

Gledališki krožek pričenja z delom. Vaje bodo ob ponedeljkih od 15.30 do 17.00 na šolskem odru, učenci mentorico počakate v spodnji avli.

14. 09. 2020 | Obvestila, informacije

Vabilo na 1. sejo Sveta staršev

Člane Sveta staršev vabimo na 1. redno sejo Sveta staršev, ki bo v četrtek, 17. 9. 2020, ob 18. uri v zgornji avli. Več si preberite v vabilu.

01. 09. 2020 | Obvestila, informacije

Vozni red avtobusa in kombija

Na podstrani Vozni red sta objavljena vozna reda za avtobus in kombi, ki veljata od 1. 9. 2020 dalje.